NGS technology NGS GKX-500, CZ/SK

NGS technology NGS GKX-500, CZ/SK

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herná klávesnica, drôtová, mechanická.CZ/SK layout kláves, RGB LED podsvietenie, kláves Windows, 13 multimediálnych kláves, pevná kovová konštrukcia. Anti-Ghosting až pre 8 klávesov. USB pripojenie. Celý popis
28,11 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

10.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
10.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12241048

Popis

Mechanická klávesnica NGS GKX-500 – zapálená do každej hry

Vyrazte do boja vybavení tým najlepším – mechanická herná klávesnica NGS GKX-500 je ako stvorená pre intenzívny gaming. Či už hráte na PC alebo herných konzolách, bude vám plne k dispozícii.

  • Mechanická herná klávesnica
  • SK/SK layout kláves
  • RGB LED podsvietenie
  • Kláves Windows
  • 13 multimediálnych kláves
  • Anti-Ghosting až pre 8 klávesov

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pre každého vášnivého hráča

Pevná a odolná konštrukcia klávesnice je vhodná aj pre agresívnejší štýl hrania. Klávesnica v zdraví vydrží kadejakú strieľačku, závod aj športové hry. Konštrukcia je vyrobená z kovu , ktorý zaručuje tú najvyššiu možnú odolnosť a stabilitu.

Rozžiari vašu hru

Herné príslušenstvo musí mať patričné funkcie, ale tiež musí dobre vyzerať. Preto je tu pripravené farebné RGB podsvietenie s možnosťou vlastného nastavenia, ktoré vášmu hraniu dodá štýl.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Herné funkcie

Klávesnica je vybavená numerickou časťou a umožní vám nastavenie klávesov podľa vašich požiadaviek. Komfortnú ovládateľnosť podporuje aj funkcia Anti-Ghosting , vďaka ktorej nie je narušená funkčnosť pri stlačení viacerých klávesov naraz a každý úder si nájde svoj cieľ. Pri hre zaručene tiež oceníte kláves pre deaktiváciu Windows tlačidla, aby nedošlo k nechcenému prepnutiu do Windows v tej najväčšej bitke.

Kompatibilita

Hrajte na jednej klávesnici, bez ohľadu na to, či sedíte za počítačom alebo pri svojej obľúbenej hernej konzole. Široká kompatibilita s hernými konzolami je u tejto klávesnice samozrejmosťou – pomocou 1,8 metrov dlhého kábla s USB konektorom ju môžete pripojiť aj k svojej PS5.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herná klávesnica, drôtová, mechanická. CZ/SK layout kláves, RGB LED podsvietenie, kláves Windows, 13 multimediálnych kláves, pevná kovová konštrukcia. Anti-Ghosting až pre 8 klávesov. USB pripojenie.

  • Rozmery: 425 × 120 × 30 mm
  • Hmotnosť: 680 g