Marvo M355, čierna (M355)

Marvo M355, čierna (M355)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Optická herná myš s optickým snímačom 6400 dpi, ergonomický dizajn pre všetky štýly uchopenia, životnosť 3 milióny tlačidiel, 9 programovateľných citlivých tlačidiel, podsvietenie RGB, rozhranie USB 2.0. Celý popis
Partner: CZC.cz
18,19 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 2 kusy

27.1.2022 - 28.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057063866

Popis

Marvo M355

Kvalitná herná myš, ktorá je určená predovšetkým pre hráčov počítačových hier. Je vybavená pokročilým optickým snímačom pre maximálne presné sledovanie pohybu, prispôsobiteľným podsvietením RGB pre vlastné herné profily s citlivosťou od 800 do 6400 dpi. Myš má ergonomický dizajn pre všetky štýly držania.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výhody tejto myši

  • Optimalizované pre rôzne nastavenia citlivosti
  • Optický snímač 6400 DPI
  • Podsvietenie RGB
  • Plne prispôsobené na hranie a prácu
  • Lepšia ergonómia znamená pohodlie na celé hodiny

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Optimalizované pre rôzne nastavenia citlivosti

Myš je vďaka softvéru optimalizovaná pre rôzne nastavenia citlivosti. Bez ohľadu na to, či použijete vysokú alebo nízku citlivosť, získate presné reakcie, ktoré umožňujú spoľahlivé ovládanie hry. Pre každé z deviatich tlačidiel môžete nastaviť vlastné funkcie.

Optický snímač 6400 DPI

Myš je vybavená optickým senzorom s rozlíšením 6400 DPI a 6 úrovňami citlivosti (800/1600/2400/3200/4000/4800 DPI). Toto riešenie poskytuje vynikajúci čas odozvy a presné sledovanie, vďaka čomu môžete prekvapiť svojich súperov.

Podsvietenie RGB

Pomocou podsvietenia RGB dodáte myši jedinečný vzhľad. Vyberte si z celého spektra približne 16,8 milióna farieb a synchronizujte animácie a efekty podsvietenia s inými zariadeniami. Podsvietenie sa dá rýchlo a jednoducho vypnúť.

Úplne prispôsobené na hranie

Pri navrhovaní tohto zariadenia sa okrem základných funkcií výkonu a prispôsobenia kládol dôraz na precízne detaily, hlavné tlačidlá s mechanickými spínačmi, ktoré vydržia až 3 milióny kliknutí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Lepšia ergonómia znamená pohodlie na celé hodiny

Myš bola navrhnutá pre väčšie pohodlie. Môžete ho používať celé hodiny, pretože sa veľmi pohodlne drží a perfektne padne do ruky. Môžete sa zúčastniť maratónu hier alebo neúnavne pracovať počas dlhého letu bez toho, aby ste sa museli obávať únavy rúk a zápästí.

Kľúčové vlastnosti

Herná myš M355 bola vytvorená na hranie hier a má ergonomický dizajn pre všetky štýly držania. Má snímač s citlivosťou až 6400 dpi. Má celkom 9 programovateľných tlačidiel, podsvietenie RGB. Myš je optická, určená pre rozhranie USB.