Logitech G Pro X Superlight (910-005880), čierna

Logitech G Pro X Superlight (910-005880), čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vysoko kvalitné a ľahká herná myš, bezdrôtová, výdrž až 70 hodín, rozlíšenie 100 – 25 400 DPI, frekvencia odozvy 1 ms, 5 tlačidiel, vstavaná pamäť, senzor HERO 25K, hmotnosť pod 63 g. Celý popis
153,31 €
Vrátane RP a DPH
99,96 €
-34%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100056704880

Popis

Logitech G Pro X Superlight

Odstráňte všetky prekážky z vašej cesty k víťazstvu s najľahší a najrýchlejší PRO myšou spoločnosti Logitech. Nová, obľúbená myš profesionálnych esportovců, váži menej ako 63 gramov a poskytuje sklz takmer bez trenia.

 

Prednosti G Pro X Superlight

  • Dizajn vyvinutý s profesionálnymi hráčmi
  • Technológia Lightspeed
  • Ultra ľahký dizajn
  • Senzor HERO 25K
  • Veľké PTFE pätky bez prímesí
  • Žiadne prekážky

Ako výsledok pokračujúcej spolupráce spoločnosti Logitech s vrcholovými esportovci je Pro X Superlight zostrojená s jediným cieľom. Vytvoriť najľahší PRE bezdrôtovú hernú myš, pri zachovaní kvality, štrukturálnej integrity a profesionálnych štandardov, ktoré Logitech G dodáva. Získajte prvé miesto rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Žiadne skratky

Spoločnosť Logitech prináša svoju, v súčasnosti najľahší PRO myš. Pre X Superlight je inžinierskym prielomom, ktorý dosahuje hmotnosť menej ako 63 gramov, čo je o takmer 25% menej, než štandardné PRO bezdrôtová myš. Bolo jej dosiahnuté vďaka starostlivému inžinierstva, ktoré vytvorilo extrémne redukciu hmotnosti bez kompromisov na výkone.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Žiadna zaváhania

Nesústreďte sa na nič iné ako výhru s Lightspeed. Inovatívny, bezdrôtovou technológiou profesionálnej úrovne spoločnosti Logitech, ktorá vám dodá perfektnú odozvu a robustné pripojenie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Žiadna rana vedľa

Logitech G exkluzívny HERO 25K senzor poskytuje bezkonkurenčnú precíznosť, rýchlosť a konzistenciu. Pre X Superlight prináša extrémnu presnosť a ultra jemné ovládanie, pre plnú dôveru. Obzvlášť počas intenzívnych momentov, kde stotina sekundy môže rozhodnúť medzi víťazstvom a prehrou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Žiadny odpor

Veľké pätky z PTFE bez prímesí vám zaistí najhladšie sklz pre nerušené a plynulé spojenie s hrou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Jedná sa o vysoko kvalitné a ľahkou herná bezdrôtovú myš. Výdrž batérie je až 70 hodín. Poskytuje rozlíšenie 100 – 25 400 DPI a frekvencii odozvy 1 ms. Má 5 tlačidiel. Disponuje vstavanou pamäťou a senzorom HERO 25K. Jej hmotnosť je menšia ako 63 g.