CZC.Gaming Shapeshifter Silent, herní myš, bezdrátová, tichá (CZCGM2000)

CZC.Gaming Shapeshifter Silent, herní myš, bezdrátová, tichá (CZCGM2000)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtová herná myš s optickým senzorom PixArt PAW3335 s rozlíšením až 16 000 DPI, tichými spínačmi Kailh, frekvenciou dotazovania 1 000 Hz, konfigurovateľným podsvietením RGB. Celý popis
70,20 €
Vrátane RP a DPH
54,46 €
-22%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

7.12.2021 - 8.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057142812

Popis

Omlouváme se, popis obrázku chybí.
 Produktové video:

Bezdrôtová herná optická myš od spoločnosti CZC, ktorá vám ako používateľovi ponúka tie najpokročilejšie a najprepracovanejšie funkcie, ktoré vám pomôžu vyhrať nejednu hernú bitku.

Dôležité parametre:

+ Bezdrôtové a káblové pripojenie

+ Perforovaný ultraľahký dizajn (72 g)

+ Citlivý optický senzor PixArt PAW3335 (až 16 000 DPI)

+ Nastaviteľné podsvietenie RGB

+ 6 programovateľných tlačidiel

+ softvér v angličtine

+ tiché prepínače Kailh

+ Výdrž batérie až 40 hodín a 60 minút nabíjania

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

Tiché spínače Kailh

Myš má veľmi tiché spínače Kailh, ktoré si zamilujete vy aj vaši blízki, najmä ak sa vaše herné brloh nachádza tam, kde sa na vás s bežnou myšou vo chvíľach najväčšieho herného zlyhania nepríjemne pozerajú. Môžete sa tiež spoľahnúť na ich perfektnú reakciu. Pre profesionálov sú súčasťou balenia aj malé PVC podložky, ktoré môžete vymeniť spod vymeniteľných tlačidiel a prispôsobiť si tak spôsob klikania od jemného a ľahkého až po hmatovo príjemnejšie. Výšky plôšok v balení sú 0,5 mm, 0,6 mm, 0,7 mm a 0,8 mm, na samotných gombíkoch sú pôvodne nalepené 0,6 mm plôšky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prispôsobiteľný dizajn

Shapeshifter nenesie svoje meno nadarmo a ponúka niekoľko možností prispôsobenia vzhľadu, hmotnosti a pripojenia. Môže byť pripojený káblovo alebo bezdrôtovo, môžete si vybrať z čiernej a bielej farby krytu a môžete mať maximálne odľahčený perforovaný zadný kryt alebo tradičnejší plný kryt. Perforovaný dizajn je mimoriadne pohodlný, ruky sa vám nebudú toľko potiť a nemusíte sa starať o údržbu, pretože prípadný neporiadok sa dá ľahko odfúknuť. K tomuto výrobku je možné zakúpiť aj iné farebné obaly

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Presný optický senzor

Myš je vybavená presným optickým snímačom Pixart PAW3335, ktorý môžete v softvéri nastaviť v krokoch po 100 DPI od minimálneho 100 DPI až po pôsobivých 16 000 DPI. Vďaka tomuto optickému snímaču je myš dokonalým nástrojom, ktorý vám ponúka bezkonkurenčnú presnosť všetkých pohybov v širokom rozsahu situácií na obrazovke a zároveň má veľmi nízku spotrebu energie, čo oceníte najmä v bezdrôtovom režime.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Software v češtine

Myš sa dodáva s prepracovaným ovládacím softvérom, kompletne v angličtine – stiahnite si ho pod popisom. Môžete v ňom jednoducho nastaviť samotnú myš, t. j. frekvenciu dotazovania, citlivosť senzora alebo rýchlosť rolovacieho kolieska, naprogramovať všetkých 6 tlačidiel myši podľa svojich predstáv, od bežných funkcií cez multimediálne záležitosti až po makrá. K dispozícii je aj nastavenie podsvietenia, ktoré je rozdelené do dvoch zón, oblasť okolo rolovacieho kolieska, ktorá okrem iného indikuje nastavené DPI alebo stav batérie, a lišta na zadnej strane myši vrátane loga. Podsvietenie sa dá úplne vypnúť aj v spodnej časti myši, čo je užitočné pri bezdrôtovom používaní.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Obsah balenia

myš CZC.Gaming Shapeshifter Silent

2× vymeniteľný perforovaný zadný kryt – čierny a biely

2× vymeniteľný zadný kryt – čierny a biely

2× vymeniteľné 3mm tlačidlo DPI – 1× čierne, 1× biele

2× vymeniteľné tlačidlo 5 mm DPI – 1× čierne, 1× biele

2× vymeniteľné tlačidlá – čierne a biele

náhradná sada prejazdov

4× 4ks PVC doštičky na nastavenie dráhy tlačidla (0,5 mm – 0,8 mm)

nano bezdrôtový prijímač

1,8 m kábel USB-C

adaptér na pripojenie prijímača cez kábel USB-C

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 Kľúčové vlastnosti

Herná myš s optickým senzorom PixArt PAW3335 s rozlíšením až 16 000 DPI, tichými spínačmi Kailh, frekvenciou dotazovania 1 000 Hz, konfigurovateľným podsvietením RGB, 6 programovateľnými tlačidlami. Myš je určená pre pravákov. Podpora káblového a bezdrôtového pripojenia. 580 mAh batéria. 1,8 m dlhý, ľahký opletený kábel s rozhraním USB-C. Podporované operačné systémy Windows XP, 7, 8 a 10. Prispôsobiteľná hmotnosť, približne 72 g v základni. Rozmery 126 × 66 × 42 mm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 Recenze Ati

 Recenze Indian

 Recenze Martin Rota


Omlouváme se, popis obrázku chybí.