CZC.Gaming Lancer, Cherry MX Silent Red, CZ (CZCGK980)

CZC.Gaming Lancer, Cherry MX Silent Red, CZ (CZCGK980)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtová mechanická herná klávesnica so spínačmi Cherry MX Silent Red so životnosťou cca 50 miliónov stlačení. Ďalšie funkcie a výbava: RGB podsvietenie, N-key rollover, doba odozvy 1 ms, podpora bluetooth, bezdrôtový prijímač v balení, odnímateľný opletený USB kábel o dĺžke 1,8 m Celý popis
136,61 €
Vrátane RP a DPH
105,29 €
-22%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

9.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057052856

Popis

CZC.Gaming Lancer – herná bezdrôtová klávesnica, Cherry MX Silent Red, CZ popisky kláves

Skvelá herná klávesnica z dielne CZC – to je CZC.Gaming Lancer, výkonná a vysoko odolná mechanická klávesnica s radom vychytávok.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na čo všetko sa môžete tešiť?

  • mechanické spínače MX Silent Red
  • klávesy s n-key rollover
  • RGB podsvietenie
  • podpora Bluetooth
  • opierka zápästia

Cherry MX Silent Red mechanické spínače

Jedná sa o hernú klávesnicu so spínačmi Cherry MX Silent Red.

Cherry MX Silent Red sú mechanické spínače nemeckej kvality, ktoré vydržia oveľa dlhšie ako spínače klávesníc s gumovou membránou. Poskytujú vám viac konzistentnú citlivosť a rýchlu odozvu. Ide o spínače so životnosťou presahujúcou cca 50 miliónov stlačení s ľahkým odporom pri stlačení.

Samozrejmosťou týchto spínačov je vynikajúca odozva a presnosť, ktorá vám zaručí dokonalú spoľahlivosť pri hraní hier aj pri písaní textov. Naviac sú spínače o 30% tichšie ako iné druhy spínačov u bežných herných klávesníc.

Vyhrávajte herné bitky vďaka plynulým, spoľahlivým a presným stlačeniam klávesov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klávesy s n-key rollover (NKRO)

Vďaka klávesám s n-key rollover sa každý Váš stisk premieta ihneď do hry, ktorá je tak presná aj keď stlačíte viac tlačidiel naraz. Môžete si tak napríklad naplno vychutnať preteky áut, pri ktorých môžete zároveň držať plyn, zatáčať do strán a zároveň pribrzďovať.

Podpora Bluetooth

Klávesnicu je možné s počítačom a s ďalšími zariadeniami jednoducho spárovať prostredníctvom technológie Bluetooth, tzn. že už vás pri hraní hier nebude obmedzovať žiadny protivný kábel. Ale súčasťou balenia je okrem bezdrôtového prijímača aj ten – pre prípad núdze.

Štýlové RGB podsvietenie

Táto herná klávesnica vám okrem iného ponúka aj štýlovo podsvietené klávesy, kedy farebné podsvietenie môžete jednoducho konfigurovať pomocou softvéru, ktorý je dostupný k stiahnutiu na webe czc.cz.

Ergonomická opierka

U klávesnice iste tiež oceníte aj jej vybavenie opierkou, ktorá zaisťuje optimálnu polohu vašich rúk počas hrania aj písania a prispieva tak k zníženiu tlaku na oblasť karpálnych tunelov a koriguje pronáciu zápästia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Bezdrôtová mechanická herná klávesnica so spínačmi Cherry MX Silent Red so životnosťou cca 50 miliónov stlačení. Ďalšie funkcie a výbava: RGB podsvietenie, N-key rollover, doba odozvy 1 ms, podpora bluetooth, odnímateľný opletený USB kábel o dĺžke 1,8 m, vyťahovač klávesov, opierka pre zápästia, CZ popisy. Rozmery 456 × 101 × 39 mm.