CZC.Gaming Headhunter, herná myš (CZCGM800)

CZC.Gaming Headhunter, herná myš (CZCGM800)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Myš s optickým senzorom PixArt PAW3327 s rozlíšením až 12 400 DPI, mechanické spínače OMRON, rýchlosť odpovede1 000 Hz, konfigurovateľným podsvietením RGB, 6 programovateľnými tlačidlami, vymeniteľným krytom. Myš je určená pre pravákov. 1,8 m dlhý kábel z paracordu. Podporované OS Windows XP, 7. Celý popis
42,86 €
Vrátane RP a DPH
23,10 €
-46%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100057057415

Popis

Herná optická myš CZC Headhunter GM800

  • Herná optická myš CZC, ktorá vám ako používateľovi ponúka tie najpokročilejšie a najsofistikovanejšie funkcie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť mnoho herných úspechov.
  • Odolné spínače OMRON so životnosťou približne 20 miliónov kliknutí a celkovo odolnou konštrukciou
  • Ľahký perforovaný dizajn
  • vymeniteľný kryt a nastaviteľné závažie so závažím (60g – 84g)
  • Vysoko citlivý optický snímač PixArt PAW3327 (až 12 400 DPI)
  • Konštrukcia podsvietenia RGB
  • 6 programovateľných tlačidiel

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odolné prepínače OMRON

Myš je vybavená vysoko odolnými spínačmi OMRON, ktoré vydržia aj tie najbrutálnejšie kliknutia. Môžete sa tiež spoľahnúť na perfektnú odozvu pri kliknutí. Životnosť spínačov je približne 20 miliónov kliknutí.

Netradičný dizajn

Dizajn myši je inšpirovaný včelími plástmi. Vďaka jedinečnému „perforovanému“ telu je myš oveľa ľahšia, t. j. rýchlejšia, ale zároveň je zachovaná odolnosť a pevnosť celej konštrukcie myši. Vďaka perforovanému dizajnu sa vám nebudú toľko potiť ruky a nemusíte sa starať o údržbu, pretože neporiadok sa dá ľahko odfúknuť. Pre tých, ktorým sa nepáči perforovaný dizajn, umožňuje Headhunter nahradiť zadný kryt plným krytom myši.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Programovateľné tlačidlá

Presunutie viacerých príkazov z klávesnice na myš výrazne zvyšuje efektivitu hrania, preto je táto herná myš vybavená 6 programovateľnými tlačidlami. Všetky tieto tlačidlá sú na myši umiestnené úplne prirodzene a inštinktívne, takže môžete rýchlo a jednoducho pristupovať k širokej škále funkcií tlačidiel.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Presný optický senzor

Myš je vybavená presným optickým snímačom Pixart PAW3327 s vynikajúcim rozlíšením až 12 400 DPI. Tento optický snímač robí z myši dokonalý nástroj, ktorý vám ponúka bezkonkurenčnú presnosť všetkých pohybov v širokom spektre situácií na obrazovke.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dizajnové podsvietenie RGB

Za zmienku stojí aj dizajnové RGB podsvietenie myši, ktoré jej dodáva ten správny šmrnc. Môžete si vybrať z takmer nekonečného množstva farieb.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Herná myš s optickým senzorom PixArt PAW3327 s rozlíšením až 12 400 DPI, mechanickými spínačmi OMRON, frekvenciou dotazovania 1000 Hz, konfigurovateľným podsvietením RGB, 6 programovateľnými tlačidlami. Myš je určená pre pravákov. 1,8 m dlhý kábel z paracordu. Podporované operačné systémy Windows XP, 7, 8 a 10. Nastaviteľná hmotnosť 60 g – 84 g. Rozmery 122 × 66 × 42 mm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.