C-Tech Akantha, zelené LED (GM-01G)

C-Tech Akantha, zelené LED (GM-01G)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Optická myš C-TECH Akantha GM-01R, 2400 dpi, USB, 6 tlačidiel, zelená LED Celý popis
Partner: CZC.cz
7,90 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057063861

Popis

Výrobca C-TECH priniesol na trh s laserovými myšami nový herný model Akantha GM-01R. Myš je určená predovšetkým na hranie hier, pretože svojou veľkosťou dobre padne do ruky, a tak by ani dlhodobé používanie nemalo byť pre ruky nepohodlné.

Myš prináša herný dizajn doplnený štýlovým zeleným podsvietením LED. Myš je tiež vybavená veľmi prepracovanou ergonómiou, ktorú ocení mnoho hráčov. Výborné je aj farebne podsvietené rolovacie koliesko. Pohodlný úchop zabezpečuje prítomné pogumovanie, ktoré zabraňuje skĺznutiu myši aj počas dlhých herných seáns.

Myš ponúka vysoké rozlíšenie optického snímača až 2400 dpi (4 režimy prepínateľné pomocou špeciálneho tlačidla). Je vybavený celkom šiestimi plne programovateľnými tlačidlami na pohodlné ovládanie. Prítomný je aj praktický editor makier, ktoré môžu slúžiť ako úľava pri práci alebo hraní, kde spustia určitú funkciu na vybranom tlačidle. Myš sa k počítaču pripája pomocou 2 m dlhého kábla vybaveného opletením pre väčšiu odolnosť a ukončeného klasickým konektorom USB.