C-Tech Akantha, modré LED (GM-01)

C-Tech Akantha, modré LED (GM-01)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Cenovo dostupná herná optická myš s ergonomickým dizajnom a pogumovaním pre ľahké uchopenie, rozlíšením až 2400 dpi, 6 tlačidlami, modrým LED podsvietením, štýlovým dizajnom, 2 m dlhým káblom s opletením a konektorom USB. Celý popis
Partner: CZC.cz
9,11 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

28.1.2022 - 31.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100057063971

Popis

Výrobca C-TECH sa rozhodol zaútočiť na trh optických myší a výsledkom je herný model C-TECH AKANTHA. Myš je určená predovšetkým na hranie hier, pretože svojou veľkosťou dobre padne do ruky, a tak by ani dlhodobé používanie nemalo byť pre ruky nepohodlné.

Myš prináša herný dizajn doplnený štýlovým modrým podsvietením LED a hernými funkciami a veľmi prepracovanou ergonómiou, ktorú ocení nejeden hráč. Výborné je aj farebne podsvietené rolovacie koliesko. Pohodlný úchop zabezpečuje prítomné pogumovanie, ktoré zabraňuje skĺznutiu myši aj počas dlhých herných relácií.

Myš ponúka vysoké rozlíšenie optického snímača až 2400 dpi (4 režimy prepínateľné pomocou špeciálneho tlačidla). Je vybavený celkom šiestimi tlačidlami na pohodlné ovládanie. Myš sa k počítaču pripája pomocou 2 m dlhého kábla vybaveného opletením na zvýšenie odolnosti a ukončeného klasickým konektorom USB.