C-Tech Akantha, červené LED (GM-01R)

C-Tech Akantha, červené LED (GM-01R)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Optická myš C-TECH Akantha GM-01R, 2400 dpi, USB, 6 tlačidiel, červená LED Celý popis
8,25 €
Tovar od: CZC.cz
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
8,25 €

4.4.2023 na výdajnom mieste
4.4.2023 na vašej adrese

Popis

Výrobca C-TECH priniesol na trh s laserovými myšami nový herný model Akantha GM-01R. Myš je určená predovšetkým na hranie hier, pretože svojou veľkosťou dobre padne do ruky, a tak by ani dlhodobé používanie nemalo byť pre ruky nepohodlné.

Myš prináša herný dizajn doplnený štýlovým červeným podsvietením LED. Myš je tiež vybavená veľmi prepracovanou ergonómiou, ktorú ocení mnoho hráčov. Výborné je aj farebne podsvietené rolovacie koliesko. Pohodlný úchop zabezpečuje prítomné pogumovanie, ktoré zabraňuje skĺznutiu myši aj počas dlhých herných relácií.

Myš ponúka vysoké rozlíšenie optického snímača až 2400 dpi (4 režimy prepínateľné pomocou špeciálneho tlačidla). Je vybavený celkom šiestimi plne programovateľnými tlačidlami na pohodlné ovládanie. Prítomný je aj praktický editor makier, ktoré môžu slúžiť ako úľava pri práci alebo hraní, kde spustia určitú funkciu na vybranom tlačidle. Myš sa k počítaču pripája pomocou 2 m dlhého kábla vybaveného opletením pre väčšiu odolnosť a ukončeného klasickým konektorom USB.