Corsair K95 PLATINUM RGB, Cherry MX Speed Silver, US (CH-9127014-NA)

Corsair K95 PLATINUM RGB, Cherry MX Speed Silver, US (CH-9127014-NA)

Vysoko kvalitná herná mechanická klávesnica s farebným nastaviteľným LED podsvietením, hliníkové telo, odnímateľná opierka zápästia, spínače Cherry MX Speed, multimediálne klávesy, 6 G-kláves, 8M interná pamäť, 100% anti-ghosting, US rozloženie kláves. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
213,10 €
Vrátane RP a DPH
175,40 €
-17%

Na sklade 2 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
25.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1287058

Popis

Klúčové vlastnosti:

Corsair Gaming K95 PLATINUM

Corsair Gaming K95 PLATINUM je plne mechanická herná klávesnica s eloxovaným, lešteným hliníkovým telom pre profesionálny vzhľad a pocit. Jej súčasťou sú spínače Cherry MX Brown, ktoré zaistia ľahkú hmatovú spätnú väzbu bez počuteľného ťukania a podsvietenia, ktoré vám umožní vybrať, ktoré klávesy budú podsvietené. 100% anti-ghosting zaistí presný prenos stlačených kláves do hry.

Vynikajúca odozva – to je Cherry MX Speed

Klávesnica je vybavená veľmi kvalitnými spínačmi s výbornou odozvou na stick bez počuteľného „kliknutia“. K aktivácii klávesy stačí už hmotnosť 45 gramov, jej pohyb sa odohráva na minimálnu vzdialenosť 1,2 milimetrov. Čo to inými slovami znamená? Že klávesnica svižne a pohotovo reaguje aj na slabšie stlačenie. Prepínače „Cherry MX Speed“ poskytujú spojitú lineárnu odozvu so širokou ovládacou zónou a sú až o 40% rýchlejšie ako Cherry MX Red.

Prispôsobí sa vášmu hernému štýlu

Podsvietenie si môžete nielen pre každú klávesu nastaviť samostatne, ale môžete aj ovplyvniť, ako sa bude podsvietenie správať. Či bude pulzovať, či sa budú postupne meniť farby alebo dokonca pri písaní bude podsvietenie vydávať vlny. – Možnosti nastavenia sú takmer nekonečné. Vytvorte si tak farebnú schému, ktorá bude len Vaša. Toto nastavenie si môžete brať všade so sebou vďaka internej pamäte klávesnice.

6 G-tlačidiel pre rýchlejšie hranie a krásny dizajn

Získajte prístup k svojim najčastejšie používaným makrám, nastavením a kombináciám kláves aj pri tej najintenzívnejšej akcii. Makrá môžete vytvoriť za behu, upraviť a aktivovať za pomoci jediného úderu klávesy. Nielen, že je K95 PLATINUM skvelá klávesnica, ale aj skvele vyzerá. Jej telo z lešteného hliníka je čierno eloxované pre zaujímavý vzhľad a farebné podsvietenie jej dodáva neomylný vzhľad seriózneho herného stroja.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre
  • Rozhranie: – USB:
  • Podsvietené: Áno
  • Herná: Áno
  • Typ spínača: Cherry MX Silver Speed, Mechanické
  • Layout: US
  • Farba podsvietenia: RGB
Rozmery/váha
  • Hĺbka [mm]: 171
  • Šírka [mm]: 465
  • Výška [mm]: 36
  • Hmotnosť [g]: 1324

Užitočné odkazy: