Corsair K70 MK.2 RGB, Cherry MX Speed Silver, US (CH-9109014-NA)

Corsair K70 MK.2 RGB, Cherry MX Speed Silver, US (CH-9109014-NA)


Mechanická herná klávesnica Corsair Gaming K70 MK.2, US. Klávesy Cherry MX Speed Silver. -nastaviteľné RGB podsvietenie Odolný hliníkový rám. Software CORSAIR iCUE umožňuje živé dynamické ovládanie osvetlenia. Oddeliteľná opierka zápästia. Multimediálne klávesy. Dodatočný USB pass-through. 100% Anti-ghosting. Texturované klávesy. Celý popis

148
185,97 € Vrátane RP a DPH
148 €
-20%
Na sklade 2 kusy

Kód: 1287047

Mesačne od:
14,80 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Klúčové vlastnosti:

Mechanická klávesnica CORSAIR Gaming K70 MK.2

Konečne tá pravá klávesnica pre vás – CORSAIR Gaming K70 MK.2. Nechajte sa ohromiť špičkovým spracovaním s hliníkovým rámom, ktorý zaisťuje dlhú životnosť. Každý hráč vie, že uprostred bitky, streľby alebo závodu záleží na každej mikrosekunde. Práve preto disponuje táto klávesnica presnými klávesmi so spínačmi CHERRY MX, ktoré dopĺňa úžasné dynamické RGB podsvietenie.

Prečo zrovna tento model?

-Povedené RGB podsvietenie
 • Rýchle mechanické spínače Cherry MX Speed Silver
 • Vie si pamätať nastavenie
 • Možnosť ovládania zvuku bez prerušenia hry
 • Kvalitný hliníkový rám

Spínače Cherry MX Speed Silver

Sústreďte sa len na svoju hru, pretože nemecké mechanické spínače Cherry MX Speed Silver vám zaistia dokonalú spoľahlivosť a presnosť. Vďaka ultra-rýchlej odozve a ovládacej vzdialenosti 1,2 mm získate ten najvyšší výkon a náskok pred súpermi.

Žiadna nečakané stlačenie rôznych klávesov a uloženie konfigurácie

Kazí vám hru, keď nečakane stlačíte tlačidlo Windows? Tak na to zabudnite. Tieto nechcené prekliky možno zakázať, jednoducho si inkriminované klávesy na dobu hry zamknete. Naopak si povolíte tie, ktoré vám ušetrí čas – napríklad klávesy pre ovládanie hlasitosti a prehrávanie multimédií. S touto klávesnicou sa môžete pohrať, vyladiť si ju do najmenších detailov. Nastavíte si podsvietenie, nahráte makrá, vytvoríte skratky. A potom? Potom to všetko uložíte. Klávesnica disponuje úložným priestorom s veľkosťou 8 MB, kam sa vám vojde niekoľko profilov. Potom už medzi nimi budete len prepínať.

O USB port neprídete

Klávesnica sa zapája do USB konektora, čo môže byť trochu nešikovné. Do USB sa totiž dnes zapája kde čo a možno budete potrebovať súčasne ešte nejaké iné zariadenie. Práve preto tento model disponuje USB pass through portom, ktorý vám umožňuje pripojiť ešte ďalšie zariadenia.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre
 • Rozhranie: – USB:
 • Podsvietené: Áno
 • Herná: Áno
 • Typ spínača: Cherry MX Silver Speed, Mechanické
 • Layout: US
 • Farba podsvietenia: RGB
Rozmery/váha
 • Hmotnosť [g]: 1250

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba čierna
Jazyková verzia US
Prevedenie drôtové
Hracia klávesnica áno
Konektor USB
Podsvietenie ano