Connect IT Neo, CZ/SK (CKB-3590-CS)

Connect IT Neo, CZ/SK (CKB-3590-CS)

Herná klávesnica s LED podsvietením Connect IT Neo, CZ / SK (CKB-3590-CS) s USB drôtovým pripojením a rozložením kláves CZ a SK. Má numerickú klávesnicu a možnosť uzamknutia Windows klávesy. Vybavená funkciou anti-ghosting (15 klávesov), 9 programovateľnými módmi podsvietenia a 12 multimediálnymi klávesmi. Klávesnica je určená pre amatérskych, ale aj profesionálnych hráčov. Celý popis
29,90 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
30.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1455333

Popis

Kľúčové vlastnosti Connect IT Neo, CZ/SK (CKB-3590-CS)

  • Anti-ghosting až pre 15 klávesov
  • 9 programovateľných módov farebného podsvietenia
  • Pre profesionálnych aj amatérskych hráčov
  • Pozlatený USB konektor
  • Rozloženie kláves CZ / SK
Connect IT Neo, CZ/SK (CKB-3590-CS) anti-ghost kláves 9 programovateľných módov podsvietenia LED usb konektor klávesnice CZ SK

Všetky farby dúhy

Herná klávesnica Connect IT Neo, CZ / SK (CKB-3590-CS) je vhodná pre amatérskych a tiež profesionálnych hráčov. Štýlové je hlavne podsvietenie s variabilitou farieb RAINBOW LED pre všetky klávesy a znaky. Ponúka 9 nastaviteľných módov s efektmi a voliteľnými rýchlosťami, farbami, intenzitou a kontrasty. Naviac má klávesnica možnosť tzv. Rainbow Voice Command, ktorá dynamicky presvetľuje klávesnicu všetkými farbami reagujúcimi na hlas a iné zvukové podnety. Ak nebudete s podsvietením spokojní, možno ho tiež kedykoľvek ľubovoľne vypnúť. USB kábelprémiový oplet a ponúka maximálnu konektivitu s dĺžkou 180 cm. Buďte pripojení kdekoľvek a hrajte ako o život!

connect it neo cz/sk rainbow led 9 nastaviteľných módov rainbow voice command

12 šikovných kláves

Klávesnica ponúka 12 multimediálnych kláves na reguláciu hudby, hlasitosti, stlmenie zvuku, prehrávanie stôp, posúvanie stôp, zobrazenie e-mailu alebo webu. Uzamknite si celú klávesnicu alebo iba kláves Windows (vďaka systému Win-Lock) a nenechajte sa už ničím vyrušovať pri plnení dôležitých misií! Možnosť prenastavenia klávesov WASD je len čerešničkou na hráčskom torte, ktorú táto klávesnica ponúka. Anti-ghosting pre 15 klávesov vám nedovolí opätovnú chybnú interpretáciu viacerých stlačených kláves naraz. S jednoduchou inštaláciou Plug & Play systému nebudete musieť sťahovať žiadny ovládač ani inštalovať softvér. Hrajte bez akýchkoľvek odkladov! 

12 multimediálnych kláves WASD Plug Play Anti-ghost Win-Lock Connect IT Nero CZ SK

Vedeli ste, že…

…existuje niekoľko mnemotechnických pomôcok na zapamätanie si farieb dúhy? Jedna z nich je napríklad: Čermák oznámil, že zajtra máme fyziku = červená, oranžová, žltá, zelená, modrá, fialová. 

 

Dodávané príslušenstvo

  • návod na obsluhu
  • arch 7 ks promo samolepiek „CONNECT IT NEO“

Technické parametre

Rozloženie kláves CZ/SK
Prevedenie drôtové
Herná klávesnica áno
Numerická áno
Podsvietenie áno
Profesionálne nie
Farba čierna
Veľkosť 44 × 13,8 × 4,2 cm
Hmotnosť 845 g

Užitočné odkazy:

Video