ASUS ROG Gladius II Wireless, čierna (90MP00Z0-B0UA00)

ASUS ROG Gladius II Wireless, čierna (90MP00Z0-B0UA00)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Podpora duálneho bezdrôtového pripojenia 2,4 GHz s rýchlosťou 1 ms alebo Bluetooth s nízkou spotrebou energie. Optický snímač s rozlíšením 100 až 16 000 dpi, 400 ips a 1000 Hz pre výnimočný výkon. Maximálne zrýchlenie 50G. Spínače Omron. Celý popis
109,27 €
Vrátane RP a DPH
77,21 €
-29%
Partner: CZC.cz
89,45 €

Skladom u partnera Posledný 1 kus

17.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
17.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100057038461

Popis

Bezdrôtová herná myš Asus ROG Gladius II, čierna

Asus ROG Gladius II Wireless je výkonná bezdrôtová herná myš s optickým senzorom, ktorá vás nesklame ani v tých najnáročnejších herných situáciách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • Asus ROG Gladius II Wireless je výkonná bezdrôtová herná myš s optickým senzorom, ktorá vás nesklame ani v tých najnáročnejších herných situáciách.
  • Podpora duálneho bezdrôtového pripojenia 2,4 GHz pri 1 ms alebo Bluetooth s nízkou spotrebou energie
  • Optický snímač s rozlíšením 100 až 16 000 dpi, 400 ips a 1000 Hz pre výnimočný výkon
  • maximálne zrýchlenie 50 G
  • Exkluzívny spínač ROG a spínače Omron so životnosťou 50 miliónov kliknutí
  • Osvetlené logo a rolovacie koliesko s prispôsobiteľným osvetlením RGB Aura Sync
  • 6 programovateľných tlačidiel

Odolné prepínače OMRON

Myš je vybavená exkluzívnymi spínačmi ROG na jednoduché prispôsobenie odozvy na kliknutie s predinštalovanými spínačmi Omron so životnosťou 50 miliónov kliknutí. Tieto prepínače sú ďalej doplnené ďalším párom prepínačov pre rôzne úrovne spätnej väzby, čo znamená, že máte možnosť používať prepínač podľa svojich preferencií. Okrem toho sa opotrebované alebo poškodené spínače dajú ľahko vymeniť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Programovateľné tlačidlá

Presunutie niekoľkých príkazov z klávesnice na myš výrazne zvyšuje efektivitu hrania, preto je táto herná myš vybavená 6 programovateľnými tlačidlami.

Presný optický senzor

Myš je vybavená presným optickým snímačom s rozlíšením 100 až 16 000 DPI. Tento optický snímač robí z myši dokonalý nástroj, ktorý vám ponúka bezkonkurenčnú presnosť všetkých pohybov v širokom spektre situácií na obrazovke. S touto hernou myšou budete mať vždy istotu, že každý pohyb má zmysel a vaša muška bude vždy presná.

Duálne bezdrôtové pripojenie

Myš ponúka dva typy bezdrôtových konektorov. Môžete si vybrať medzi 1ms 2,4 GHz konektorom USB alebo pripojiť myš prostredníctvom technológie Bluetooth s nízkou spotrebou energie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dizajnové podsvietenie

Za zmienku stojí aj dizajnové podsvietenie RGB Aura Sync na logu myši a rolovacom koliesku, ktoré dodáva myši ten správny nádych. Môžete si vybrať z nekonečnej škály farieb a niekoľkých dynamických svetelných efektov. Podsvietenie je navyše možné synchronizovať s inými zariadeniami Asus.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Podpora duálneho bezdrôtového pripojenia 2,4 GHz s rýchlosťou 1 ms alebo Bluetooth s nízkou spotrebou energie. Optický snímač s rozlíšením 100 až 16 000 dpi, 400 ips a 1000 Hz pre výnimočný výkon. Maximálne zrýchlenie 50 G. Exkluzívny spínač ROG pre prispôsobenú odozvu na kliknutie s predinštalovanými spínačmi Omron s životnosťou 50 miliónov kliknutí. Tieto prepínače sú ďalej doplnené ďalším párom prepínačov pre rôzne úrovne spätnej väzby. Myš má tiež podsvietené logo a rolovacie koliesko s prispôsobiteľným osvetlením RGB Aura Sync, 6 programovateľných tlačidiel, internú pamäť a je vhodná pre pravákov. Dá sa spravovať a nastavovať prostredníctvom softvéru Armoury II. Okrem bezdrôtovej možnosti možno myš používať aj ako káblovú myš. Rozmery 126 × 67 × 45 mm. Hmotnosť 124 g.