AOC GK500, Outemu Red, US (GK500DRUH)

AOC GK500, Outemu Red, US (GK500DRUH)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Herná klávesnica, mechanická. SpínačeOUTEMU Red, životnosť až 50 miliónov stlačení. Programovateľné tlačidlá. V plnej veľkosti. Ovládanie médií. 5 makro klávesov. N-kláves Rollover pre všetky klávesy, 25 klávesov Anti-ghosting. 1000 Hz, 1 ms. Podsvietenie RGB. Celý popis
65,98 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

6.12.2021 - 7.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100062073878

Popis

AOC GK500, US

S klávesnicou AOC GK500 budete rýchlejší ako vaši konkurenti. Je vybavený mechanickými spínačmi OUTEMU Red s vylepšenou hmatovou spätnou väzbou. Každé stlačenie klávesu sa tak zmení na vysoko presný vstup. Rýchlosť hlásenia do 1 ms premieňa tieto vstupy na akciu na obrazovke najrýchlejším možným spôsobom.

  • Káblové pripojenie USB 2.0
  • Plná veľkosť
  • Mechanické spínače OUTEMU Red
  • Ovládanie médií
  • 5 makroklávesov
  • Integrovaná pamäť pre 1 profil
  • Funkcia Rollover pre všetky klávesy (NKRO), 25 klávesov Anti-ghosting

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zažiarte

Táto klávesnica je vybavená pútavým podsvietením RGB so 16 miliónmi farieb, ktoré rozžiari vaše herné brlohy a vytvorí dokonalé herné prostredie pre neľútostné bitky. Zvýraznite špecifické sady klávesov, napríklad WASD. Vychutnajte si až 12 jedinečných efektov. Prispôsobte si jas, ktorý môžete nastaviť aj manuálne priamo na klávesnici.

Pohodlie pre život

Dôležitá je dlhá životnosť klávesnice. Pretože nechcete kupovať nové herné vybavenie každý rok. Odolné hliníkové puzdro, životnosť klávesov až 50 miliónov stlačení a opletený kábel s pozláteným USB robia z tejto klávesnice dlhotrvajúceho spoločníka, zatiaľ čo odnímateľná opierka na ruky prináša väčšie pohodlie pri dlhších herných seansách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavne pohodlne

Ak sa chystáte hrať dlho, využite opierku zápästia. Poskytne vám oporu pre ruky a celkové pohodlie bez ohľadu na to, ako dlho bojujete.

N-Key Rollover a Anti-ghosting

Rýchla herná akcia a hektické súboje vyžadujú zadávanie mnohých príkazov v krátkom čase. S touto klávesnicou to dokážete. Funkcia N-Key Rollover zaručuje, že všetky vaše príkazy budú správne zaregistrované. Táto funkcia umožňuje zaznamenávať a prenášať do hry každý váš príkaz bez ohľadu na počet stlačených klávesov. Funkcia N-Key Rollover funguje v spojení s funkciou Anti-ghosting. Ak omylom stlačíte susedné klávesy, nebudú zaregistrované a prenesie sa iba príkaz, ktorý chcete skutočne vykonať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové funkcie

Hernú klávesnicu, mechanickú. SpínačeOUTEMU Red,životnosť až 50 miliónov stlačení. Programovateľné tlačidlá. V plnej veľkosti. 5 makro klávesov. N-kláves Rollover pre všetky klávesy, 25 klávesov Anti-ghosting. 1000 Hz, 1 ms. Podsvietenie RGB, 16,8 milióna farieb. LIGHT SYNC FX. Integrovaná pamäť pre 1 profil. Prémiové puzdro z hliníkovej zliatiny. Magnetická odnímateľná podložka pod zápästie. Pripojenie kábla, USB 2.0, dĺžka kábla 1,8 m, opletený, pozlátený konektor.