Microsoft Xbox One S All-Digital1 TB + NHL 20

Značka: Microsoft Náš kód: 1411024

Doprava zadarmoSplátky bez navýšenia

Microsoft Xbox One S All-Digital1 TB + NHL 20

Predstavujeme nový Xbox One S. Hrajte tie najlepšie hry, vrátane klasiky pre Xbox 360, na konzole o 40% menšej. Užite si bohatšie, živšie farby v hrách aj videách vďaka technológii High Dynamic Range. Streamujte 4K video zo služby Netflix a sledujte UHD Blu-ray filmy v ohromujúcom rozlíšení 4K Ultra HD. Nakoniec si vyskúšajte viac pohodlia a lepšie držanie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox, ktorý teraz ponúka úchyt so štruktúrovaným povrchom a pripojenie cez Bluetooth. Teraz vo výhodnom balení s hrou NHL 20. Celý popis

249.9
265 €
249,90 €

Náš kód: 1411024

Popis

Popis produktu

Hra v balení:

NHL 20

NHL 20 predstaví ďalšiu veľkú inováciu v hernom systéme, o ktorú sa postará technológia RPM, v podobe charakteristických striel superhviezd. Vaše obľúbené hviezdy NHL teraz vyzerajú a pôsobia naozaj autenticky zásluhou typických streleckých štýlov rozpoznateľných zo skutočného sveta. Okrem toho do hry pribudne cez 45 nových kontextuálnych animácií striel, ktoré sa pozitívne odrazia na autentickosti hráčov využívajúcich nové nástroje na to, aby dostali puk do siete.

Kľúčové vlastnosti:

O 40 % menšia

Zahrajte si najširšiu ponuku hier na konzole, ktorá je o 40% menšia, a to vrátane klasických hier z Xboxu 360. Jej veľkosťou sa ale nenechajte oklamať: Xbox One S je doposiaľ najdokonalejšou verziou našej konzoly – obsahuje integrovaný napájací zdroj a úložisko s kapacitou 1000GB.

Vysoký dynamický rozsah

V hrách, ako napríklad Gears of War 4 alebo Forza Horizon 3, zažijete jasnejšie a bohatšie farby. Vďaka väčšiemu kontrastnému pomeru medzi svetlými a tmavými plochami prináša technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) do hier skutočnú vizuálnu hĺbku.

4K Ultra HD

Standard „Ultra HD“ (HD 4K) prináša vďaka štvornásobnému rozlíšeniu video s vysokým jasom a realistickým podaním. Zo služieb Netflix a Amazon Instant Video môžete streamovať obsah v 4K alebo sledovať filmy z diskov Blu-rayTM v rozlíšení Ultra HD – a to všetko vďaka technológii vysokého dynamického rozsahu s ohromujúcou vernosťou obrazu.

IR Blaster

Nastavte konzolu Xbox One S tak, aby zapínala iné zariadenia – napríklad televízor, audio/video prijímač alebo káblový či satelitný set-top box. Či chcete hrať hru alebo sa pozrieť na film, budete sa do toho vďaka integrovanej funkcii IR Blaster môcť pustiť rýchlejšie a zabudnúť na diaľkové ovládanie.

Bezdrôtový ovládač pre Xbox

Nový bezdrôtový ovládač pre Xbox ponúkne vyšší komfort podporený elegantnejším a ergonomickejším dizajnom a navyše má aj dvojnásobný dosah. Vďaka protišmykovej povrchovej úprave budete vždy mieriť presne. A s technológiou Bluetooth budete môcť hrať svoje obľúbené hry aj na počítačoch, tabletoch a telefónoch s Windows 10.

Obsah balenia

 • Konzola Xbox One S
 • 1000 GB pevný disk (interný)
 • Hra NHL 20
 • Bezdrôtový ovládač pre Xbox s 3,5mm slúchadlovým konektorom
 • Kábel HDMI
 • Kábel pre napájanie zo zásuvky

  Užitočné odkazy:

 • Stránky výrobcu Microsoft
 • Oficiálna podpora Microsoft Maximálny počet kusov na 1 objednávku je 3ks/deň!Start changes here..

  Mall TV:

Svoje obľúbené relácie a seriály z internetovej televízie MALL.TV môžete od teraz sledovať aj na svojom XBOXe. Sledovať môžete kedykoľvek, zadarmo a bez registrácie. Z pohodlia svojho gauča si užívajte nové diely vášho obľúbeného programu a nezabudnite, že na MALL.TV je stále čo objavovať

Sú 2 hodiny ráno a z Mysu Canaveral práve štartuje ďalšia raketa do vesmíru. Chcete byť na mieste? Naša pravidelné živé vysielanie Vesmírnych štartov s Dušanom Majerom vás tam dostanú jedným klikom. Adéla Elbel vám zase vo svojej 12-hodinovej Nočná zmene predstaví zaujímavé osobnosti a s Tomášom Zásterom si živo zasúťažíte každý týždeň o zaujímavé ceny v relácii Vyhraj to! A ak ste skôr kľudnej povahy, je tu pre vás Slow TV. Nepretržitá živá vysielanie z niekoľkých miest v Českej republike aj na Slovensku!


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ konzoly Xbox One
Značka Microsoft
Wi-Fi áno
Kapacita pevného disku 1000 GB

Tento produkt v iných krajinách

Pre doručenie v Českej republike: Xbox One S All-Digital1 TB + NHL 20
Pre doručenie v Chorvátsku: Xbox One S All-Digital1 TB + NHL 20
Pre doručenie v Poľsku: Xbox One S All-Digital1 TB + NHL 20
Pre doručenie v Slovinsku: Xbox One S All-Digital1 TB + NHL 20