Nintendo Switch, červená / modrá (NSH006)

Nintendo Switch, červená / modrá (NSH006)

Prenosná herná konzola Nintendo Switch s odnímateľnými ovládačmi Joy-Con, vďaka ktorým si ľahko zahráte aj multiplayer režim s ďalším hráčom. Konzola disponuje veľkým 6,2" displejom, ktorý je jasný s vysokým rozlíšením. Srdcom konzoly je procesor Tegra spoločnosti NVIDIA s integrovanou grafikou. Samozrejmosťou je podpora radu herných vydavateľov pre široký výber herných titulov. Celý popis
311,50 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL
303,13 €

Momentálne nedostupné

Kód: 1402351

Popis

Klúčové vlastnosti:

Všetko potrebné pre hranie

V tomto špeciálnom balení konzoly Nintendo Switch nájdete všetko potrebné pre to, aby ste sa hneď mohli pustiť do hrania. Celkom teda balenie obsahuje:
  • konzolu Nintendo Switch
  • dokovaciu stanicu pre Nintendo Switch
  • ľavý Joy-Con
  • pravý Joy-Con
  • Joy-Con grip príslušenstvo
  • dvojicu Joy-Con pásikov na ruku
  • Nintendo Switch AC adaptér
  • HDMI kábel

Široká paleta využitia

Nintendo Switch vás iste nadchne svojou flexibilitou. Ide o absolútne hybridné zariadenie, z ktorého máte v jednej chvíli handheld a v druhej herné ovládače pre multiplayer bitky, tablet alebo skutočnú domácu konzolu, ktorú možno pripojiť k televízoru.

Joy-Con ovládače

Čím vás konzola Nintendo Switch rozhodne dostane, sú postranné odnímateľné ovládače Joy-Con. Nintendo Joy-Con sú prelomové herné ovládače, ktoré môžete používať pri hraní v špeciálnom hernom gripe alebo samostatne, každý v jednej ruke. Ovládače Joy-Con, sú ovládače kompletne vybavené sadou herných tlačidiel, joystikom a radom ďalších špeciálnych funkcií. Okrem plnej výbavy herných tlačidiel a joystickov sú Joy-Cony vybavené ďalším radom špecifických tlačidiel pre plnohodnotné hranie. Za týmto účelom tak môžete využiť tlačidlo Capture, s ktorým jediným kliknutím môžete snímať screeny z hier alebo tlačidlo home. Ďalej je tu infračervený pohybový snímač, ktorý je schopný detekovať vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov, napr. Vie určiť, ako ďaleko je hráčova ruka a aký formuje tvar (kameň, papier, nožnice). Okrem toho je tu tiež výbava NFC bodom pre interakciu s amiibo figúrkami.

Úplne mobilné

Najlepším aspektom celej konzoly je však fakt, že ju možno vziať kamkoľvek so sebou, vďaka jej kompaktným rozmerom. Hrajte v autobuse, vo vlaku alebo oživte návštevu u kamaráta o hernú akciu. Konzola je jednoducho vždy rýchlo pripravená vtiahnuť vás do sveta zábavy a hier. Nintendo Switch sa vie tiež postarať o to, aby ste zostali stále v spojení s ostatnými hráčmi. Až 8 konzol tak môže byť prepojených v rámci lokálneho multiplayera. Hráči si môžu odložiť svoje konzoly za pomoci zabudovaného stojančeku, podeliť sa s ostatnými o Joy-Cony a užívať si multiplayerovú zábavu aj mimo pohodlia domova.

.

-Typ konzoly: Nintendo Switch
  • Farba: červená / modrá
  • Limitovaná edícia: Nie

Užitočné odkazy:

Maximálny počet kusov na 1 objednávku je 3ks/deň!