Figúrka Marvel - Black Widow (Street) (Funko POP! Marvel 603)
16,50 € 14,99 €

Spoločnosť Funko prichádza s novými figúrkami z Marvel univerza. Tentoraz predstavujeme rad figúrok k filmu Black Widow, na ktorý sa môžeme už čoskoro tešiť. Napríklad Black Widow vo svojom pouličnom oblečení.

Figúrka Crash Bandicoot - Crash with Jet Pack (Funko POP!)
16,50 € 14,99 €

Populárny Crash Bandicoot známy vďaka rovnomenným hrám a nenávisťou ku dreveným bedniam si tiež zaslúži svoju figúrku POP! spoločnosti Funko. Tentokrát s Jet Packom.Veľkosť: 9 cm
Materiál: vinyl.

Figúrka Icons - Marilyn Monroe (Funko POP! Icons 24)
16,50 € 14,99 €

Séria vinylových figúrok POP! spoločnosti Funko sa s radom Icons zameriava na slávne osobnosti a ikony súčasnosti i minulosti. Svoju figúrku si vyslúžila aj slávna herečka Marilyn Monroe.

Figúrka Marvel - Black Panther (chrome) (Funko POP!)
20,50 € 15,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Populárná séria POP! figúrok spoločnosti Funko sa rozrastá o tie zo sveta Marvelu. Figúrky sa dočkal Black Panther v špeciálnom vydaní k 10. výročiu filmových Marvel Studios a to rovno v chrómované podobe.

Figúrka PUBG - The Lone Survivor (Funko POP!)
16,50 € 14,99 €

Populárna kolekcia figúrok Funko sa rozrastá o ďalšie figúrky, tentoraz je to The Lone Survivor z Playerunknowns Battlegrounds.Veľkosť: 9 cm
Materiál: vinyl
Výrobca: Funko

.

Figúrka Crash Bandicoot - Hoverboard Crash (NECA. 14 cm)
40,50 € 34,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ďalšia figúrka z dielní slávnej spoločnosti NECA prináša Crasha Bandicoota tentoraz na Hoverboarde. Ten meria cca 20 cm a vďaka mnohým bodom ohybu figúrky samotnej si môžete kráľovsky pohrať s pózou.

Figúrka Crash Bandicoot
66,99 € 47,99 €

23cm vysoká figúrka Crasha Bandicoota z hry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Figúrka obsahuje podstavec.Materiál: PVC

.

Figúrka Crash Bandicoot - Scuba Crash (Funko POP!)
16,50 € 14,99 €

Populárny Crash Bandicoot známy vďaka rovnomenným hrám a nenávisťou ku dreveným bedniam si tiež zaslúži svoju figúrku POP! spoločnosti Funko. Tentoraz ako potápač.  Veľkosť: 9 cm
Materiál: vinyl.

Figúrka Cyberpunk 2077 - Johnny Silverhand (McFarlane, 18 cm)
25,99 €

Akčná figúrka Keanu Reevesa ako Johny Silverhand z hry Cyberpunk 2077 spoločnosti CD Projekt Red ozdobí poličku každého zberateľa a fanúšika cyberpunku a poľskej spoločnosti stojacej za videohernou zaklínačskou trilógiou.

Figúrka Dishonored: Corvo Unmasked (Funko POP!)
16,50 € 14,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Populárna hra Dishonored má tiež svoju Funko POP! figúrku. Corvo Attano teraz s veľkou hlavou a bez masky!  Veľkosť: 9 cm
Materiál: vinyl
Výrobca: Funko

.

Figúrka Fortnite - Rippley (Funko POP! Games 602)
19,50 € 17,99 €

Rippley je ďalší z radu Fortnite figúrok radu POP! spoločnosti Funko.
Exkluzívna figúrka zo San Diego Comic Conu 2020, ktorý sa bohužiaľ neuskutočnil, je exkluzívne v SR a ČR k dodaniu cez GameExpres. sk / Xzone. cz .

Figúrka Overwatch - Bastion 15 cm (Funko POP!)
19,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Oceňovaná strieľačka z dielní Blizzard Entertainment Overwatch sa vďaka svojej popularite dočkala svojho radu figúrok v známej sérii Funko POP! Zväčšená figúrka (15 cm) Bastiona neurobí vašej zbierke určite hanbu.  

.

Figúrka Zaklínač 3: Ciri (2. séria)
39,99 €

V ďalšej sérii figúrok z hry Zaklínač 3: Divoký hon sa objaví Ciri v alternatívnom kostýme z DLC. Výška: cca 24 cm
Materiál: PVC

.

Figúrka Zaklínač 3: Geralt z Rivie (vinylová) (Jinx)
19,99 €

Štylizovaná Figúrka Geralta, v jeho tradičnej dobrej nálade, vám vymetie prízraky a pavúky z každej poličky. Postavička má niekoľko pohyblivých častí a obidva meče sa dajú vytiahnuť z pošvy.

Amiibo (Smash bros.) Mii Brawler
14,99 €

Prvý set figúrok je pre hru Smash Bros.
Keď sa dotknete figúrkou NFC dotykového bodu na ovládači Wii U GamePadu pri hraní hry, prenesú sa z nej do hry dáta, ktoré môžete využiť mnohými spôsobmi.

Amiibo (Smash bros.) Mii Swordfighter
14,99 €

Prvý set figúrok je pre hru Smash Bros.
Keď sa dotknete figúrkou NFC dotykového bodu na ovládači Wii U GamePadu pri hraní hry, prenesú sa z nej do hry dáta, ktoré môžete využiť mnohými spôsobmi.

Busta Warhammer 40K - Ultra Marine Primaris
77,50 € 69,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručne farbená busta Ultra Marine zo sveta figurkového Warhammer 40K od spoločnosti Games Workshop ponúkne veľa detailov všetkým fanúšikom tejto stolovkovej legendy.

Busta Zaklínač 3: Geralt hrajúci Gwint (Dark Horse)
124,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Geralt hrajúci Gwint je nádherná busta vyrobená z umelého kameňa, vytvorená v spolupráci CD Projektu a vydavateľstva Dark Horse. Busta má perfektne vyvedené detaily vrátane samotných Gwint karietVýška: cca 22 cm.

Figúrka Apex Legends - Bloodhound (18cm, Weta Mini Epics)
34,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak tá vrana nestačila tak je tu ešte jeho meno – Bloodhound. Akonáhle vás raz ucíti tak je smrť jediným únikom. Táto krásna figúrka z obľúbeného Apex Legends poteší každého milovníka tejto hry.

Figúrka Apex Legends - Gibraltar (Funko POP! Games 543)
16,50 € 14,99 €

Spoločnosť Funko tvorí aj krásne herné POP! figúrky. Ak tieto okaté miláčiky máte radi a baví vás Apex Legends tak si zamilujete aj túto figúrku Gibraltár.Veľkosť: 9 cm
Materiál: vinyl
Výrobca: Funko

.

Figurka Apex Legends - Wraith (20 cm, Weta Workshop)
111,99 €

Novinka

Wraith je bojovník s šeptajícím hlasem v hlavě, který ji téměř přivedl k šílenství. Jednou tomuto hlasu naslouchala a naučila se manipulovat Voidem. Nyní stojí o krok blíž k dominaci nad Outlands.

Figúrka Assassins Creed - Ezio (Ubisoft Heroes 1)
15,99 € 14,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ubisoft prináša novú sériu roztomilých chibi figúrok hrdinov, známych hrdinov ich hier! Figúrka je balená v krásnej plnofarebnej krabičke.