MaDe Kostým kostlivec

MaDe Kostým kostlivec

Hodnotenie: 4,2
12,67 € 11,23 €

Pre všetkých malých milovníkov kostýmov, ktorí majú pre majú radi strašenie je tu parádna maska kostlivca. Ale opatrne! Nie je vôbec ťažké ostatných touto maskou vydesiť. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

Rappa Rytierska prilba

Rappa Rytierska prilba

Hodnotenie: 4,6
7,48 €

Nasaďte si helmu a staňte sa naozajstným stredovekým rytierom a stretnite sa v kolbisku s protivníkom v súboji s mečmi alebo štítmi v turnaji na konských chrbtoch! Vyrobené z PVC.

MaDe Kostým Upír, M

MaDe Kostým Upír, M

Hodnotenie: 4,5
14,39 € 10,11 €

Chlapčenský kostým upíra je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu plášť a kombinézu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Dievčenský kostým Deň mŕtvych
21 € 10,90 €

Strašidelný dievčenský kostým oslavujúci Deň mŕtvych. Kostým je v červeno-bielo-čiernom prevedení s výrazným kosteným dizajnom. Strašidelný kostým je ideálny pre Halloween, oslavy narodenín alebo akékoľvek tematické oslavy.

Dievčenský kostým Neonová čarodejnica
32 € 10,90 €

Dievčenský kostým roztomilej čarodejnice. Čierny kostým je doplnený o výrazné neónové farby. V balení nechýba ani typický špicatý klobúk. Tento kostým je ideálny pre Halloween, oslavy narodenín alebo akékoľvek tematické oslavy.

Rubie's Harry Potter - sukňa
23,26 € 16,90 €

Sukne vo farbách a s erbom Chrabromile, populárne študentské internáty v škole čarodejov a kúzel v Rokforte. Samozrejme sa jedná o skvelý doplnok pre fanúšikov čarovného sveta Harryho Pottera.

MaDe Kostým Čarodejnica

MaDe Kostým Čarodejnica

Hodnotenie: 4,2
14,59 € 12,97 €

Veselý kostým pre všetky malé milovníčky karnevalu. Prestrojenie za čarodejnicu je u mladých slečien jedno z najobľúbenejších. Ak sa bude chcieť blysnúť na maškarnom plese je tento kostým tou pravou voľbou.

Rappa Karnevalový kostým čarodejnice farebná veľ. M
8,90 €

Karnevalový kostým pre malé čarodejnice! Kostým čierno-fialovej farby vo veľkosti M je určený pre dievčatká vo vekovom rozmedzí 6 – 8 rokov. Šaty sú dekorované farebnými halloweenskymi motívmi. Súčasťou kostýmu je perfektne zladený čarodejnícky klobúk. S týmto úchvatným kostýmom sa zaručene staneš hviezdou karnevalu aj Halloweenu!

Detský kostým Zombie doktor
24 € 10,90 €

Morbídny detský kostým zombie doktora. Hrôzostrašný dizajn kostýmu umocnia krvavé fľaky a maska s rúškom. Tento kostým je ideálny pre Halloween, oslavy narodenín alebo akékoľvek tematické oslavy.

MaDe Kostým Príšerka, M

MaDe Kostým Príšerka, M

Hodnotenie: 4,7
21,43 € 14,61 €

Dievčenský kostým mladé príšerky v čiernobielych šatách je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu šaty, opasok a rukavice. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Čarodejnice, S
24,76 € 13,90 €

Dievčenský kostým čarodejnice je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu klobúk a šaty. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

Rappa Kostým čarodejnice dospelá, veľ. M
13,93 € 11,90 €

Karnevalový kostým čarodejnice pre dospelých. Tento super kúsok na motív čarodejnice v červeno-čiernych farbách zaručene zaujme všetkých účastníkov večierku! Kostým vo veľkosti M je určený pre všetky slečny a dámy.

MaDe Šaty na karneval - čarodejnica
25,50 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Doprajte svojim deťom stať sa aspoň na chvíľu čarodejnicou. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Staň sa hviezdou karnevalového večierku vďaka tomuto kostýmu.

MaDe Kostým Modrá Čarodejnica
10,98 € 10,68 €

Veselý kostým pre všetky malé milovníčky karnevalu. Prestrojenie za čarodejnicu je u mladých slečien jedno z najobľúbenejších. Ak sa bude chcieť blysnúť na maškarnom plese je tento kostým tou pravou voľbou.

MaDe Šaty na karneval - kúzelník
16,60 € 12,90 €

Doprajte svojim deťom stať sa aspoň na chvíľu kúzelníkom. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Kostým vás zavedie do inak prísne stráženého zákulisia sveta kúziel a trikov.

Detský kostým Mŕtvy pirát
21 € 12,90 €

Detský kostým pre fanúšikov nielen živých pirátov. Tento smrtiaci pirátsky kostým má červenú potrhanú vestu, špinavú košeľu s potrhaným rukávom, pruhované nohavice a šatku s umelými vlasmi. Strašidelný kostým je ideálny pre Halloween, oslavy narodenín alebo akékoľvek tematické oslavy.

MaDe Šaty na karneval - démon
17,40 € 16,90 €

Tento dokonalý kostým na karneval zaručene nikto neprehliadne. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.