FOX RAGE Gumová Nástraha Zander Pro Shads Bulk Ghost Blue 14 cm

Značka: FOX RAGE Náš kód: 100001752022

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

FOX RAGE Gumová Nástraha Zander Pro Shads Bulk Ghost Blue 14 cm

Nenechajte sa zmiasť názvom! Aj keď naše Zander Pre Shads sú pre cielený lov zubáčov, sú tiež výborné pre lov ďalších druhov dravcov.​ Celý popis

1.89

2,16 €
1,89 €
-12%

Náš kód: 100001752022

Popis

Popis produktu

Nenechajte sa zmiasť názvom! Aj keď naše Zander Pre Shads sú pre cielený lov zubáčov, sú tiež výborné pre lov ďalších druhov dravcov.​

Je to mäkká nástraha Osvedčená časom a v súčasnej dobe ju používa veľa rybárov naprieč kontinentom. Je k dispozícii v štyroch veľkostiach, vrátane nového menšieho priemeru 7,5cm. Všetky veľkosti sa vyznačujú skvelou akciou, ktorá túto mäkkú nástrahu tak preslávila. Profil tela sa zhoduje s úplnou väčšinou prirodzenej potravy, ktorú dravec konzumuje a preto ak s ňou rybár skvele pracuje, dokonale imituje pohyb koristi. Chvost v tvare vajca vytvára veľa vibrácií, ktoré z tejto nástrahy robí pre dravca dokonalý terč.

 

Zander Pro je veľmi všestranná návnada, ktorá môže byť prezentovaná niekoľkými rôznymi spôsobmi. Od nahadzovania z brehu až po vertikálny lov vo vodnom stĺpci z lode. Môžu byť použité so štandardnými jigovými hlavičkami alebo možné zvýšiť pravdepodobnosť úlovku použitím háčika v chvostovej časti pre prípad, že budú dravci opatrnejší. Posledným prírastkom do nášho sortimentu sú pripravené na použitie Zander Pre Shads, ktoré stačí vybrať z balenia a ihneď použiť. • Napodobňuje dokonale pohyb živej koristi • Chvost v tvare vajca pre maximálne vytváranie vibrácií.

 

K dostaniu vo veľkostiach: 7.5cm, 10cm, 12cm a 14cm • Už osadené jigovými hlavami • K dostaniu v niekoľkých farebných prevedeniach.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka 14 cm
Výrobca Fox