Savage Gear Gumová Nástraha 3D Burbot Shallow Firetiger-25 cm 70 g

Savage Gear Gumová Nástraha 3D Burbot Shallow Firetiger-25 cm 70 g


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Veľmi realistická imitácia mieňa založená na 3D skenovaní skutočného živého jedinca – uspôsobená na rybárčenie v plytkých vodách.​ Celý popis

12.99
12,99 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100032848877

Popis

Popis produktu

Veľmi verná imitácia mieňa, ktorá je vhodná na trolling aj klasické vláčenie. 3D naskenované detaily a neuveriteľný chod vo vode oklame aj tie najopatrnejšie dravé ryby. Prsné plutvy prepracované do najmenších detailov sa pohybujú atraktívnym nepravidelným pohybom za doprovodu lákavého pohybu chvosta – presne ako živý mieň! Dokonca aj drobné fúziky pod bradou vibrujú mikro pohybmi, ako nástraha kĺže vodou. Vďaka perfektnej vyváženosti nástrahy je jej pohyb skutočne nerozoznateľný od pohybu živého mieňa. Vyrába sa v 3 veľkostiach, ktoré sa stanú magickou zbraňou na obrie šťuky.

Skvelá nástraha s neuveriteľnou akciou, ktorá môže byť vedená aj veľmi pomaly, a s perfektne vyváženou pomalou potápavosťou, vďaka ktorej sa nástraha pri voľnom prepade prirodzene pohybuje a pomaly kope chvostom. Disponuje oceľovou hrkálkou, ktorá vydáva hlasný zvuk pri zášklboch, a provokatívnou sklenenou hrkálkou upevnenou v chvoste. Ultra ostrý Y-trojháčik pripevnený na hladine z nerezovej ocele.

 

  • 3D skenované detaily
  • Skvelá pomalá akcia kudrlinkového chvosta
  • Integrovaná hrkálka
  • Ultra ostré Y-trojháčiky
  • Veľkosť háčika: 25cm, 70g: 1/0 ST36 BLN 36cm, 175g: 3/0 ST36 BLN
  • Náväzec z nerezovej ocele
  • Nástraha uspôsobená pre lov v plytkých vodách

Dĺžka 25 cm hmotnosť 70 g
Dĺžka 36 cm hmotnosť 175 g

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka 25 cm
Výrobca Savage Gear