Cattara Gril plynový MASTER Cheef pojazdný

Cattara Gril plynový MASTER Cheef pojazdný

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Plynový záhradný gril so systémom Flame Tamer. Hlavný grilovací priestor je osadený 4× horákom so samostatnou reguláciou a piezo zapaľovaním a je vybavený roštom pre udržanie teplých pokrmov. Vďaka možnosti vypnúť prostredný horáky je gril vhodný ako pre priame, tak pre nepriame grilovanie. Celý popis
279 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: gumko

Skladom u partnera posledný 1 kus

25.10.2021 - 26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100019735017

Popis

Plynový záhradný gril so systémom Flame Tamer. Hlavný grilovací priestor je osadený 4× horákom so samostatnou reguláciou a piezo zapaľovaním a je vybavený roštom pre udržanie teplých pokrmov. Vďaka možnosti vypnúť prostredný horáky je gril vhodný ako pre priame, tak pre nepriame grilovanie.

Gril je pojazdný (2 kolieska), je vybavený sklopným vekom s teplomerom a odkladacími poličkami s hákmi na príslušenstvo. Ďalej je vybavený prídavným bočným varičom so samostatnou reguláciou a piezo zapaľovaním. V strednej časti je uzatvárateľná skrinka s dvierkami. Súčasťou je aj spojovacie hadice k plynovej fľaši a redukčný ventil. Vďaka sklopné bočné poličke sa gril ľahko skladuje.

Systém Flame Tamer – priamo nad horáky sú umiestnené kovové profily, ktoré zabraňujú kvapkaniu tuku medzi plameňmi a jeho vzplanutia. Zároveň zabraňujú priamemu ohrevu mriežky plamene horáka len v jeho mieste, čím dochádza k výrazne rovnomernejšiemu vyhrievanie celej grilovacej, chromovanané, oceľové mriežky so smaltovanou povrchovou úpravou. Prípadný tuk skapávající z grilovaného mäsa steká po stenách grilu do odkvapkávacej misky v spodnej časti grilu.

Technické údaje
hlavný horák
bočné varič
sklopné veko áno
pojazdný áno (2 kolieska)
piezo zapaľovanie áno
sklopná polička áno
grilovací priestor 64 × 38 cm
priestor skrinky 62 × 44 × 42 cm
výška roštu (od zeme) 82 cm
veľkosť grilu cca 133 × 98 × 51 cm
celkový výkon 14,1 kW / hod.
farba čierno-strieborná