HAMA Xavax grilovacia pinzeta 31 cm
7 €

Užitočná pomôcka pre pokladanie pripravovaného jedla na gril a jeho otáčanie zvlášť je ideálne na prípravu kôrovcov a mušlí. Rovné prevedenie a jemné vrúbkovanie pre ľahké uchopenie grilovaných kúskov jedla.


HAMA Xavax odkladací držiak pre gril, 60-70 cm-22%
29,82 €

23,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický kompaktný držiak pre rôzne príslušenstvo potrebné pri grilovaní. Vhodný tiež ako prídavná odkladacia plocha počas grilovania. Výška nastaviteľná v štyroch stupňoch a rýchle pripevnenie ku grilu pomocou svorkovej skrutky.


HAMA Xavax nádoba so silikónovým štetcom-23%
11,10 €

8,48 €

Akcia

Xavax nádoba so silikónovým štetcom na potieranie grilovaných pokrmov marinádou. Pohodlné držanie vďaka dlhej rukoväti misky a štetca, navyše rukoväť nádoby a štetca umožňuje zavesenie.


HAMA Xavax set grilovacieho náradia, 3 ks-22%
14,89 €

11,58 €

Posledný kus za túto cenu!

Užitočné grilovacie náradie pre kladenie na gril, otáčanie, uchopenie a servírovanie grilovaných pokrmov. Pohodlné dlhé rukoväte pre bezpečnú manipuláciu s grilovanými pokrmami.


HAMA Xavax grilovací rošt s nožičkami
16,22 €

Akcia

Ideálny pre grilovanie na otvorenom ohni alebo pre rozšírenie grilovacieho povrchu. Vďaka nožičkám môže byť využitý ako vyvýšená grilovacia plocha pre citlivé pokrmy alebo po udržanie teploty už pripravených pokrmov.


HAMA Xavax grilovacia panvica 25 cm-28%
18,29 €

13,12 €

Akcia

Perforované dno pre rýchly prienik tepla ku grilovanému jedlu a vytečeniu prebytočnej tekutiny, ako je mastnota. Odnímateľná rukoväť; teplo sa do nej počas grilovania neprenáša; priestorovo úsporné uloženie.


HAMA Xavax grilovacie ihly, set s podstavcom-27%
14,81 €

10,80 €

Akcia

Set na grilovanie mäsových či zeleninových špízov, vhodný na krevety, zeleninu, kuracie, bravčové či hovädzie kúsky mäsa atď. Dlhá životnosť vďaka vysoko kvalitnému materiálu.


HAMA Xavax ohybné grilovacie ihlice 4 ks
11,16 €

Ohybné ihlice na marinovanie a grilovanie mäsových či zeleninových špízov. Ohybnosť umožňuje prispôsobenie tvaru konkrétnemu grilu a maximálne využitie miesta na grile.


Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: