Pedigree Vital Protection granule hovädzie so zeleninou pre dospelých psov malých plemien 12kg

Pedigree Vital Protection granule hovädzie so zeleninou pre dospelých psov malých plemien 12kg

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Vital Protection od značky Pedigree je 100% kompletné, vyvážené a veľmi výživné mokré krmivo pre psy. Navyše je vyvinuté v spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu vo Waltham Centre pre výživu domácich zvierat.
Celý popis
Tovar od predajcu MALL
27,50 €
Vrátane DPH
20,70 €
-24%

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 785899

Popis

Pedigree Vital Protection granule hovädzie so zeleninou pre dospelých psov malých plemien 12 kg

  • Bolo vyvinuté v spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu vo Waltham Centre pre výživu domácich zvierat
  • Pomáha pri starostlivosti o ústnu dutinu, dobré trávenie, zdravú kožu a srsť a prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • 100% kompletné a vyvážené, výživné suché krmivo pre psov malých plemien
  • Chutné suché krmivo obsahuje menšie granule, ktoré sa ľahšie žujú

Obsah

  • Zloženie: Cereálie, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (20 %, vrátane 4 % hovädzieho v hnedých granuliach*), oleje a tuky (obsahuje 0.5 % slnečnicového oleja), výrobky rastlinného pôvodu (vrátane 4 % sušenej repnej dužiny), minerálne látky (vrátane 0.3 % trifosforečnanu sodného ako aktívnej prísady v hnedých granuliach*), zelenina (vrátane 0.5 % sušenej mrkvy (ekvivalent 4 % mrkvy) v oranžových granuliach* a 1 % sušeného hrášku (ekvivalent 4 % hrášku) v zelených granuliach*), rastlinné bielkovinové extrakty. *Hnedé granule spravidla 80% produktu, ako oranžové granule, tak zelené granule spravidla 10% produktu.
  • Analytické zložky: Proteín: 22.0; obsah tuku: 13.0, obsah anorganických látok: 7.0, hrubá vláknina: 2.3, omega-6 mastné kyseliny: 2.7, železo: 12.6 mg/100 g.
  • Doplnkové látky na 1 kg: Antioxidanty; Nutričné doplnkové látky: Vitamín A: 14450 IU, Vitamín B₁: 6.8 mg, Vitamín B₂: 11.6 mg, Vitamín B₆: 3.0 mg, Vitamín D₃: 1594 IU, Vitamín E: 100 mg, Meď (Síran meďnatý pentahydrát): 6.9 mg, Jód (Jodid draselný): 1.7 mg, Mangán (Sulfát mangánu, monohydrát): 31.5 mg, Selén (Seleničitan sodný): 0.28 mg, Zinok (Sulfát zinku, monohydrát): 89.3 mg.

Odporúčané dávkovanie viď obal.

Uvedené množstvá sú len informatívne. Individuálne potreby psov môžu byť odlišné od odporúčanej dávky a závisia od úrovne aktivity, plemene a veku. Preto môžete upraviť dávky tak, aby ste udržali svojho psa v optimálnej kondícii. Odporúčame postupný prechod na nové krmivo. Pri prechode na nové krmivo ho postupne pridávajte k pôvodnému krmivu a rozdeľujte ho na porcie podľa potrieb vášho maznáčika. Ak potrebujete informácie ohľadom kŕmenia, navštívte našu webovú stránku alebo sa obráťte na našu servisnú linku. Ponúknite čerstvú pitnú vodu. Skladujte uzatvorené, v chlade a suchu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.