Nutra Gold Breeder Bag 20kg

Nutra Gold Breeder Bag 20kg

Breeders Bag – superprémiové krmivo pre všetky plemená vo všetkých fázach vývoja. Celý popis
53,60 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1037542

Popis

Nutra Gold

Nutra Gold Holistic je americké superprémiové krmivo vyrobené z regionálnych surovín tej najvyššej kvality. Výrobca krmiva Nutra Gold Holistic používa najmodernejšie extrudačné linky, ktoré sú schopné dostať do krmiva podiely čerstvého mäsa. V krmive nájdete viac variant živočíšnych bielkovín tzn. kura, morka, kačica, losos a morské ryby. Príjem viacerých zdrojov mäsa je optimálny pre zažívanie psa a jeho celkový vývoj. Zdrojom obilnín sú celozrnná hnedá ryža, ovos a hrach, ktoré sú pre zažívanie psa vhodnejším variantom, ako pšenica či kukurica. Krmivo je obohatené a množstvo druhov ovocia, zeleniny a byliniek, ktoré podporujú imunitný systém psa a jeho celkovú kondíciu. Vysoký obsah rýb a lososového oleja je vhodný pre zdravú a lesklú srsť. Prírodné zdroje glukosamínu a chondroitínu z kuracích chrupaviek a škrupín kôrovcov udržujú zdravé a pružné kĺby. Obsah probiotík a prebiotík je veľmi vhodný pre udržanie vyváženej črevnej mikroflóry a v európskych krmivách ich nenájdete. Nutra Gold Holistic v krmivách NEPOUŽÍVA pre psy nevhodné obilniny, ako sú pšenica, kukurica, alebo sója. Všetky receptúry Nutra Gold Holistic spĺňajú nutričné ​​hodnoty stanovené AAFCO – Americkým úradom pre kontrolu krmív. Krmivo je testované od výberu surovín cez spracovanie, až ku konečnému výrobku.

Všeobecné informácie

Krmivo je vyrábané na najmodernejšej extrudačnej linke, ktorá je schopná do krmiva dostať 20% podiel čerstvého mäsa. Obsah chondroitínu a glukosamínu pre zdravé a pružné kĺby je samozrejmosťou. Veľmi kvalitné krmivo za prijateľnú cenu.

Zloženie
  • Kuracie mäso, kuracia múčka, ryžová múka, mletá kukurica, kukuričný lepok, kurací tuk (konzervovaný zmesou tokoferolov), čerstvé vajcia, repná dužina, ľanové semienko, hydinové vnútornosti, sušené pivovarské kvasnice, glukosamín hydrochlorid, chondroitín sulfát, kompletné vitamíny a minerálne látky.
Analytické zložky
  • Proteín 30%, tuk 20%, popolovina 5,5%, vláknina 3%, vlhkosť 10%, vápnik 1%, fosfor 0,8%, omega 6 – 3,3%, omega 3 – 0,5%, vitamín A 10000 IU/kg, vitamín D 750 IU/kg, vitamín E 75 mg/kg, meď 28 mg/kg, selén 0,2 mg/kg, glukosamín hydrochlorid 300 mg/kg, chondroitín sulfát 100 mg/kg.
Odporúčame dokúpiť