Friskies Adult balance 15 kg

Friskies Adult balance 15 kg

Kompletné a vyvážené krmivo so 100% živín, ktoré váš dospelý pes potrebuje každý deň. Mix granúl s viacerými veľkosťami. Celý popis
21,70 €
Vrátane DPH
1,45 €/kg
Tovar od predajcu MALL
33,90 €

Už sa nepredáva

Kód: 652773

Popis

FRISKIES Balance je zdrojom vysoko kvalitných bielkovín a všetkých ďalších živín, ktoré váš pes potrebuje pre šťastný a zdravý život. Máte radi svojho jedinečného psa, rovnako tak ako radosť a šťastie, ktoré prináša do vašej rodiny. Nebolo by skvelé umožniť mu zostať zdravý a aktívny ? FRISKIES bolo špeciálne vyvinuté PURINA veterinármi a odborníkmi na výživu tak, aby uspokojilo potreby vášho psa podľa veku, veľkosti a životného štýlu. Všetky receptúry FRISKIES Dry Dog sú 100% kompletné a vyvážené a obsahujú všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré váš pes potrebuje pre zdravý a šťastný život.

Antioxidanty pre podporu prirodzenej obranyschopnosti

Nevyhnutné vitamíny a minerálne látky pre vyváženú výživu

Zloženie:

  • obilniny, mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (8%)*, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, oleje a tuky, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, minerálne látky, propylénglykol, glycerol, zelenina (0,08% sušenej zeleniny, čo zodpovedá 0,5 % zeleniny). Čo zodpovedá 16% rehydratovaného mäsa a vedľajších výrobkov živočíšneho pôvodu s min. 4% kurčaťa.