Fish4Dogs Finest Fish Puppy Complete - Ryba - Chovateľské balenie - 15kg

Fish4Dogs Finest Fish Puppy Complete - Ryba - Chovateľské balenie - 15kg


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Morské ryby sú prospešné pre ľudské zdravie a my veríme, že sú tiež excelentným krmivom pre šteniatka. Šteniatka rastú veľmi rýchlo, preto potrebujú zdravú výživu. Začnite kŕmiť rybami a zlepšíte zdravie svojho miláčika. Celý popis

95
95 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100036759026

Popis

Popis produktu

Fish4Dogs – krásna srsť, voňavá koža a zdravé kĺby …

Prečo morské ryby pre naše šteniatka?

Morské ryby sú prospešné pre ľudské zdravie a my veríme, že sú tiež excelentným krmivom pre šteniatka. Šteniatka rastú veľmi rýchlo, preto potrebujú zdravú výživu. Objavujú sa u nich civilizačné choroby rovnaké ako u ľudí – artritída, choroby kĺbov, srdca, poruchy obehu krvi, problémy s osrstením – kožou, alergie, zápaly, atď. Obilniny použité vo väčšine krmív (napr.: kukurica, pšenica, sója) vytvárajú armádu psov s problematickým trávením, alergiami a rôznymi chorobami. Začnite kŕmiť rybami a zlepšíte zdravie svojho miláčika. Vzhľadom k „dvojzložkovému“ zloženiu – ryba a zemiak, sú krmivá Fish4Dogs ideálne aj ako hypoalergénna strava, ba sú k tomu priam predurčené, lebo obsahujú len jeden zdroj bielkoviny – rybu. K tomuto prispieva aj vyvážený glykemický index. Pri alergiách nesmiete dať psíkovi okrem krmiva a vody nič. Až potom sa môže prejaviť čistota a kvalita krmiva na zdraví vášho štvornohého miláčika.

Silnejšie vône z rýb a najmä prírodná chuť umami, to je dôvod prečo psy tak milujú Fish4Dogs. Fish4Dogs má vôňu a chuť, ktorá psíkov láka. Všetko z darov prírody a okolia súostrovia Lofoten, ktoré sa vyznačuje jednou z najčistejších vôd v svetových moriach a oceánoch.

Kŕmiš šteniatko rybou – Vidíš rozdiel

Potravinové alergie – Žiadny problém

All Natural Bez obilovín, kukurice a sóje Omega 3 Bio


Parametre

Parametre produktu %1% %2%