DELIKAN CD Puppy Maxi 33/19 15kg

DELIKAN CD Puppy Maxi 33/19 15kg

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kompletné superprémiové krmivo pre šteňiatka veľkých a stredných plemien. Použité suroviny a ostatné doplnky tohto krmiva umožňujú správny a zdravý odchov šteniat veľkých plemien psov. Krmivo spĺňa najprísnejšie kritériá výživovej a dietetické hodnoty. Podiel bielkov?… Celý popis
58,95 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu COBBYS PET SLOVENSKO s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100022273276

Popis

Kompletné superprémiové krmivo pre šteňiatka veľkých a stredných plemien.

Použité suroviny a ostatné doplnky tohto krmiva umožňujú správny a zdravý odchov šteniat veľkých plemien psov. Krmivo spĺňa najprísnejšie kritériá výživovej a dietetické hodnoty. Podiel bielkovín je zabezpečený predovšetkým z látok živočíšneho pôvodu (hydinové mäso a produkty hydiny). Nenasýtené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) sú vo vyváženom pomere. Podiel jednotlivých živín, ale aj makro aj mikroprvkov je zostavený tak, aby bol zabezpečený správny vývoj s prevenciou porúch kostrového a väzivového aparátu. Vitamíny plne pokrývajú potrebu rastúceho šteňaťa, navyše je vyšší podiel vitamínu C, ktorý podporuje biosyntézu kolagénu potrebného pre optimálny rast a vývoj kostného a chrupavkového tkaniva. Použitá probiotiká optimálne osídľujú črevný trakt žiaduce mliečnu mikroflórou a preventívne bráni vzniku rade bakteriálnych ochorení. Napomáhajú ik optimálnejšiemu využitie všetkých živín a vitamínov. V krmive sú navyše protilátky IGY viazané na vaječnú hmotu, ktoré preventívne chráni rastúce šteňatá pred radom vírusových ochorení (parvovírus, rota a corona vírus) a ďalších potenciálne nebezpečných baktérií.

Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (sušené hydinové mäso, sušené rybie mäso, lososový extrakt, hydinová pečeň), obilniny (ryža, kukurica), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (kukuričný glutén, cukrovarské rezne), tuky a oleje (hydinový tuk, slnečnicový olej, lososový olej), kvasnice, yucca , probiotické látky, minerálne látky, vitamíny. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, farbivá, ochucovadlá.

Analitické zložky: N-látky 33%, tuky a oleje 19%, popol 5,5%, vláknina 2,8%.

Spôsob kŕmenia: krmivo podávame v suchom stave, poprípade preliate vlažnou vodou. Po preliatí odporúčame podávať za 10 minút, až granule nasiaknu tekutinu. Zvieraťu je nutné zabezpečiť dostatok čerstvej vody na pitie.