DELIKAN CD Economy 16/7 1kg

DELIKAN CD Economy 16/7 1kg

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kompletné krmivo pre psov s bežnou aktivitou. Je kompletné krmivo pre psov, vyrobené z ľahko stráviteľných komponentov, ktoré sú špeciálne vybrané pre potreby vašich psov. V tomto výrobku sú v optimálnom pomere vyvážené prírodné minerálne látky a vitamíny, bielkoviny… Celý popis
3,01 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu COBBYS PET SLOVENSKO s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100022276926

Popis

Kompletné krmivo pre psov s bežnou aktivitou.

Je kompletné krmivo pre psov, vyrobené z ľahko stráviteľných komponentov, ktoré sú špeciálne vybrané pre potreby vašich psov. V tomto výrobku sú v optimálnom pomere vyvážené prírodné minerálne látky a vitamíny, bielkoviny, uhľohydráty, živočíšne tuky a rastlinné oleje. CD Economy splňuje všetky nároky a požiadavky vo výžive psov. Pri spracovaní je používaná špičková extrúznej technológia americkej výroby, preto je krmivo vysoko využiteľné a ľahko stráviteľné.

Zloženie: obilniny (pšenica, kukurica), mäso a produkty živočíšneho pôvodu (sušené hydinové mäso), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (kukuričný glutén, cukrovarské rezky), tuky a oleje (hydinový tuk), kvasnice, yucca, minerálne látky a vitamíny. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty a ochucovadlá. Analytické zložky: N-látky 16%, tuky a oleje 7%, popol 5,5%, vláknina 4%.

Spôsob kŕmenia: Krmivo podávame v suchom stave, poprípade preliate vlažnou vodou, alebo vlažným vývarom. Po preliatí odporúčame podávať za 10 minút, až granule nasiaknu tekutinu. Zvieraťu je nutné zabezpečiť dostatok čerstvej vody na pitie.

Skladovanie: krmivo skladujte v suchom, chladnom (do 18 ° C) a vzdušnom mieste.