Propesko granule Vitalita s hydinou, hovädzinou a zeleninou 10 kg

Propesko granule Vitalita s hydinou, hovädzinou a zeleninou 10 kg

Akcia
Kompletné krmivo s hydinovým, hovädzím a zeleninou pre dospelých psov všetkých plemien. Celý popis
11,50 €
Vrátane DPH
1,15 €/kg
Tovar od predajcu MALL
Nízka cena overená
Pravidelne overujeme viac než 100 000 produktov a upravujeme cenu tak, aby ste u nás mohli nakúpiť najlacnejšie.
Platí do 26.2.2023 alebo do vypredania
25 €

Na sklade 5+ kusov

3.2.2023 na výdajnom mieste
 
Už zajtra na vašej adrese
 
Kód: 1094740

Popis

no palm oil Propesko granule for Vitality and Active Life boli vyvinuté pre podporu vitality a sily Vášho psa. Toto 100% kompletné krmivo s chutným hydinovým, hovädzím a zeleninou je obohatené o komplex FOR LIFE s taurínom, omega mastnými kyselinami, inulínom a L-carnitínom. Vďaka optimálnemu zloženiu a starostlivo vybraným surovinám dodáva Propesko Vitality and Active Life Vášmu psovi potrebnú energiu na každý deň.

Zloženie:

  • Obilniny, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (min. 4% hydinové vo svetle hnedých granulách, min. 4% hovädzie v tmavo hnedých granulách), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (min. 0,2% inulín), oleje a tuky, zeleniny (min. 4% zeleniny v zelených granuliach), minerálne látky. Omega-3 mastné kyseliny 1,2%

Analytické zložky:

  • Proteín 20%, obsah tuku 9%, popol 8%, vláknina 3,5%

Kŕmny návod:

  • Denná dávka sa pohybuje okolo 187 – 252g krmiva na 10 kg hmotnosti psa. Krmivo sa podáva suché alebo zvlhčené vodou, prípadne vývarom. Dennú dávku upravte podľa stav a veku vášho psa, výkonu, kondície a ročného obdobia. U niektorých psov trvá návyk na nové krmivo dlhšie, preto pri prechode na nové krmivo podávajte znížené dávky 50 –100g na 10 kg hmotnosti psa a primiešavajte ich do krmiva, na ktorej je vás pes doteraz zvyknutý. Pes musí mať stále k dispozícii dostatok čerstvej pitnej vody.