REASIL Humic Health, detoxikačná a protihnačková kŕmna surovina na stabilizáciu črevného traktu pre psov, mačky a domáce zvieratá, 100g.

REASIL Humic Health, detoxikačná a protihnačková kŕmna surovina na stabilizáciu črevného traktu pre psov, mačky a domáce zvieratá, 100g.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia Novinka
Prípravok Reasil Humic Health zabezpeci prevenciu a riešenie hnačiek tym že neutralizuje škodlivé endotoxíny v črevách. Okrem toho, Reasil Humic Health zamedzuje šíreniu patogénnych baktérií, ako je E. coli, tak že riziko infekcie je výrazne znížené. Celý popis
19 €
Vrátane DPH
18 €
Platí do 3.12.2021 alebo do vypredania

Skladom u partnera 5 kusov

7.12.2021 - 8.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu ITL Innovation Technology for Life, s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100054439917

Popis

Zabráňte hnačkám u zvierat.

Každá hnačka ničí veľké množstvo črevných buniek, ktoré nemožno ani pri optimálnej liečbe úplne obnoviť. Toto výrazne obmedzuje schopnosť organizmu vstrebávať živiny. To má veľmi negatívny dopad na vitalitu zvierat.

Prípravok Reasil Humic Health zabezpeci prevenciu a riešenie hnačiek tym že neutralizuje škodlivé endotoxíny v črevách. Okrem toho, Reasil Humic Health zamedzuje šíreniu patogénnych baktérií, ako je E. coli, tak že riziko infekcie je výrazne znížené.

Reasil Humic Health má vysokú biologickú hodnotu a účinnosť použitia:

 • znižuje výskyt črevných ochorení a úmrtnosť.
 • podporuje odstraňovanie zvyškov antibakteriálnych a antimikrobiálnych liekov a ich metabolitov z tela zvierat.
 • normalizuje činnosť gastrointestinálneho traktu: stimuluje vývoj črevných klkov, aktivuje procesy vstrebávanie a asimilácie zložiek krmiva, zlepšuje rýchlosť premeny krmiva.
 • stimuluje metabolické procesy v tele a zlepšuje vstrebávanie vápnika a stopových prvkov.
 • zlepšuje biologické parametre krvi a má hepatoprotektívne účinok.
 • prípravok je enterosorbentov, pohlcujúcim endotoxíny a mykotoxíny.
 • zvyšuje odolnosť voči stresu.
 • udržuje optimálne pH v tráviacom trakte.

Používa sa ako kŕmenie pre psov, krmivo pre mačky a ine domáce zvieratá:

 • prí rekonvalescencia zvierat po chorobách a pooperačných stavoch.
 • pre podporu imunitného systému.
 • pre detoxikácie organizmu.
 • preventívne pre stabilizácie črevného traktu.

Vlastnosti produktu.

Reasil Humic Health je 100% leonardity s vysokým (70 – 80%) obsahom humínových kyselín, ktoré viažu na seba mikrobiálne a plesňové toxíny, vírusové častice vrátane voľných radikálov a iných jedovatých látok ako sú ťažké kovy, amoniak, dioxíny, ktoré následne vylučujú prirodzenú cestou. Reasil Humic Health ma dobrou pufračnú kapacitu, čím stabilizuje pH v tráviacom trakte, ma pozitívny vplyv na rozvoj črevnej mikroflóry a na tvorbu črevného epitelu. Na povrchu sliznice vytvára ochranný film a bráni prieniku infekcie a toxínov do tela, ma protizápalové, antivírusové a antibakteriálne vlastnosti. Obsahuje až 70 minerálnych látok (Ca, Zn, Mg, Cu, Se, Fe a ďalšie v prírode sa vyskytujúci stopové prvky). Humínové kyseliny účinne napomáhajú v profylaxii radu ochorení ako sú napr. Gastroenteritídy, hnačky či metabolické poruchy.

Humínové kyseliny stimulujú trávenie a využitie živín, posilňujú imúnny systém, aktivujú metabolizmus, pôsobí pozitívne na funkciu pečene, majú významnú úlohu v prevencii mnohých ochorení.

Dávkovanie: Pre domáce zvieratá 2 g na 100 g krmiva.

Pre pohodlnejšie dávkovanie produktu: 4 – 5 g – čajová lyžička, 8 – 10 g – polievková lyžica.

Reasil Humic Health je biologicky aktívny kŕmny material v práškovej forme pre zvieratá zapísané v zozname EK 68/2013 pod číslom 13.10.2. Používa sa ako kŕmenie pre psov, krmivo pre mačky a ine domáce zvieratá.