Beco Free Roaming Wild Boar 12 kg
119,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo je vyrobené z anglického diviaka, lokálnych surovín a superfoods. Tými sú napríklad čakanka, chia semienka alebo spirulina. Granule sú pečené pri nízkej teplote pre zachovanie živín. Beco Free Roaming Wild Boar 12 kg sú vhodné pre všetky plemená.

Beco MSC Cod and Haddock 12 kg
109,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo je vyrobené z tresiek z udržateľného morského výlovu, lokálnych surovín a superfoods. Tými sú napríklad čakanka, chia semienka alebo spirulina. Granule sú pečené pri nízkej teplote pre zachovanie živín. Beco MSC Cod and Haddock 12 kg sú vhodné pre všetky plemená.

Beco Free Range Chicken 12 kg
109,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo je vyrobené z kurčiat z voľného chovu, lokálnych surovín a superfoods. Tými sú napríklad čakanka, chia semienka alebo spirulina. Granule sú pečené pri nízkej teplote pre zachovanie živín. Beco Free Range Chicken 12 kg sú vhodné pre všetky plemená.

Marp Holistic Salmon 18 kg

Marp Holistic Salmon 18 kg

Hodnotenie: 4,5
99,90 €

Kompletné granulované krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s lososom.

Acana Lamb & Apple 17 kg
91,30 €

Kompletné, plnohodnotné, holistické krmivo s kuracím, morčacím a rybím mäsom a vajcami a je určené pre dospelé psy veľkých plemien (od 25 kg hmotnosti).

Fitmin dog Purity GF Puppy Fish 12 kg + 1 kg
84,40 €

Novinka

Superprémiové krmivo pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen. Vyvážené množství živin, vitamínů a minerálů. Hypoalergenní a grainfree složení. Obsahuje 78 % proteinů živočišného původu. Fitmin dog Purity GF Puppy Fish 12 kg + 1 kg podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

Marp Natural Farmland 18 kg

Marp Natural Farmland 18 kg

Hodnotenie: 3,5
82,70 €

Kompletné granulované krmivo pre dospelých psov s kačacím mäsom a zemiaky.

Acana HERITAGE Class. Sport and Agility 17 kg
96,40 € 81,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje dobrou kondici. Acana HERITAGE Class. Sport and Agility 17 kg je vhodné pro aktivní dospělé psy všech plemen.

Acana HERITAGE Class. Adult Large Breed 17 kg
96,10 € 81,70 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje dobrou kondici. Acana HERITAGE Class. Adult Large Breed 17 kg je vhodné pro dospělé psy velkých plemen.

Fitmin dog Purity Rice Puppy Lamb & Salmon 12 kg + 1 kg
80,50 €

Novinka

Superprémiové krmivo pro štěňata, březí a kojící feny všech plemen. Vyvážené množství živin, vitamínů a minerálů. Hypoalergenní a grainfree složení. Obsahuje 73 % proteinů živočišného původu. Fitmin dog Purity Rice Puppy Lamb & Salmon 12 kg + 1 kg podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

Marp Variety Blue River lososové 18 kg
78,80 €

Granule pre šteňatá s lososom disponujú glukosamínom a chondroitínom, ktorý sa stará o zdravie kĺbov a kostí. Obsahujú ľanové semienko a lososový olej pre krásnu srsť a kožu. Marpo Variety Blue River lososovej 18 kg sú bez lepku, zemiakov i konzervantov.

Fitmin dog Purity GF Adult Beef 12 kg + 1 kg
76,60 €

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé psy středních, velkých a obřích plemen. Vyvážené množství živin, vitamínů a minerálů. Hypoalergenní a grainfree složení. Obsahuje 71 % proteinů živočišného původu. Fitmin dog Purity GF Adult Beef 12 kg + 1 kg podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

Fitmin dog Purity Rice Adult Fish & Venison 12 kg + 1 kg
76,60 €

Novinka

Superprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen. Vyvážené množství živin, vitamínů a minerálů. Hypoalergenní a grainfree složení. Obsahuje 74 % proteinů živočišného původu. Fitmin dog Purity Rice Adult Fish & Venison 12 kg + 1 kg podporuje obranyschopnost a imunitu organismu.

Dog's Love granule Adult losos 12 kg-16%
91,30 € 76,21 €

Akcia

Granule obsahujú čerstvého lososa, pstruha, sladké zemiaky a špargľu. Sú vhodné pre dospelých psov všetkých plemien aj alergické psy. Sú obohatené o vitamíny, stopové prvky a za studena lisované oleje. Dog's Love granule Adult losos 12 kg sú bez lepku, obilnín a zbytočných dochucovadiel.

Dog's Love granule Junior kurča 12 kg-16%
91,30 € 76,21 €

Akcia

Granule pre šteňatá obsahujú kuracie mäso, sladké zemiaky, ovocie a zeleninu. Sú obohatené o vitamíny, stopové prvky a za studena lisované oleje. Dog 's Love granule Junior kurča 12 kg sú bez lepku, obilnín a zbytočných dochucovadiel.

Dog's Love granule Adult moriak 12 kg-16%
91,30 € 76,21 €

Akcia

Granule obsahujú morčacie mäso, sladké zemiaky a brusnice. Sú vhodné pre dospelých psov všetkých plemien aj alergické psy. Sú obohatené o vitamíny, stopové prvky a za studena lisované oleje. Dog's Love granule Adult moriak 12 kg sú bez lepku, obilnín a zbytočných dochucovadiel.

Dog's Love granule Adult hovädzie 12 kg-16%
91,30 € 76,21 €

Akcia

Granule obsahujú čerstvé hovädzie mäso z Angusa, sladké zemiaky a mrkvu. Sú vhodné pre dospelých psov všetkých plemien aj alergické psy. Sú obohatené o vitamíny, stopové prvky a za studena lisované oleje. Dog 's Love granule Adult hovädzie 12 kg sú bez lepku, obilnín a zbytočných dochucovadiel.

Dog's Love granule Adult jahňacie 12 kg-16%
91,30 € 76,21 €

Akcia

Granule obsahujú čerstvé jahňacie mäso, sladké zemiaky a mätu. Sú vhodné pre dospelých psov všetkých plemien aj alergické psy. Sú obohatené o vitamíny, stopové prvky a za studena lisované oleje. Dog 's Love granule Adult jahňacie 12 kg sú bez lepku, obilnín a zbytočných dochucovadiel.

Dog's Love granule Adult kachna 12 kg-16%
91,30 € 76,21 €

Akcia

Granule obsahují čerstvé kachní maso, sladké brambory, brusinky a pomeranče. Jsou vhodné pro dospělé psy všech plemen i alergické psy. Jsou obohaceny o vitamíny, stopové prvky a za studena lisované oleje. Dog's Love granule Adult kachna 12 kg jsou bez lepku, obilovin a zbytečných dochucovadel.

Granule pre psy podľa určenia krmiva

V kategórii granule pre psy podľa určenia môžete vyberať zo špeciálneho radu granúl upravených zložením tak, aby čo najlepšie vyhovovali vaším požiadavkám, a predovšetkým potrebám vašich štvornohých maznáčikov. Nájdete tu napríklad granule pre kastrované psy, granule vhodné pre kojace fenky, granule určené pre psy s citlivou kožou či trávením, diétne granule pre psy so sklonom k nadváhe, alebo naopak granule pre aktívne psy v záťaži.

Svojím zložením, nutričnými hodnotami, ale tiež spracovaním sa líšia granule jednotlivých značiek. V našej ponuke nájdete granule tradičných značiek ako napríklad granule Brit, granule Royal Canin, granule pre psy Marp, granule pre psy Calibra, ale aj tých menej tradičnejších značiek, ako sú granule pre psy Platinum, granule Eminent či granule Bosch a iné. Značnej popularite sa tešia aj granule kanadských výrobcov, ako sú granule pre psy K9, granule pre psy Acana či amerických výrobcov granúl Taste of the Wild.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psy zľava.