Starvita granule pre dospelých psov morčacie 12 kg
77,90 € 31,50 €

Granule disponujú chutným a ľahko stráviteľným hovädzím mäsom. Súčasťou je lososový olej, ktorý zaisťuje zdravú kožu a lesklú srsť. Bez konzervantov, obilnín a farbív. Starvita granule pre psov morčacie 12 kg sú vhodné pre psov všetkých plemien.

Starvita pre dospelých psov malých plemien 4 kg
25,47 € 10,30 €

Granule disponujú rastlinou Yucca schidigera pre zdravé zažívanie a redukciu pachu exkrementov. Súčasťou sú pivovarské kvasnice a lososový olej, ktorý zaisťuje zdravú kožu a lesklú srsť. Starvita pre dospelých psov malých plemien 4 kg je obohatené o vitamín E a L-karnitín pre zdravé srdce.

Starvita pre šteňatá veľkých plemien 2,5 kg
17,63 € 6,70 €

Granule disponujú rastlinou Yucca schidigera pre zdravé zažívanie a redukciu pachu exkrementov. Súčasťou sú pivovarské kvasnice a lososový olej, ktorý zaisťuje zdravú kožu a lesklú srsť. Starvita pre šteňatá veľkých plemien 2,5 kg sú obohatené žihľavou, smotánkou, skorocelom a tolicom.

Starvita granule pre šteňatá 2,5 kg
16,85 € 6,70 €

Granule disponujú rastlinou Yucca schidigera pre zdravé zažívanie a redukciu pachu exkrementov. Súčasťou sú pivovarské kvasnice a lososový olej, ktorý zaisťuje zdravú kožu a lesklú srsť. Starvita granule pre šteňatá 2,5 kg sú obohatené žihľavou, smotánkou, skorocelom a tolicom.

Granule pre psy podľa určenia krmiva

V kategórii granule pre psy podľa určenia môžete vyberať zo špeciálneho radu granúl upravených zložením tak, aby čo najlepšie vyhovovali vaším požiadavkám, a predovšetkým potrebám vašich štvornohých maznáčikov. Nájdete tu napríklad granule pre kastrované psy, granule vhodné pre kojace fenky, granule určené pre psy s citlivou kožou či trávením, diétne granule pre psy so sklonom k nadváhe, alebo naopak granule pre aktívne psy v záťaži.

Svojím zložením, nutričnými hodnotami, ale tiež spracovaním sa líšia granule jednotlivých značiek. V našej ponuke nájdete granule tradičných značiek ako napríklad granule Brit, granule Royal Canin, granule pre psy Marp, granule pre psy Calibra, ale aj tých menej tradičnejších značiek, ako sú granule pre psy Platinum, granule Eminent či granule Bosch a iné. Značnej popularite sa tešia aj granule kanadských výrobcov, ako sú granule pre psy K9, granule pre psy Acana či amerických výrobcov granúl Taste of the Wild.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psy zľava.