Pet Farm Family Divočina granule 150 g
2,60 €

Superprémiové granule sú vyrobené z mäsa jeleňov, ktorí žili prirodzeným životom v českých a slovenských lesoch. Súčasťou sú bylinky, ktoré zaisťujú dobré trávenie. Pet Farm Family Divočina granule 150 g sú vhodné pre psov všetkých plemien.

Pet Farm Family BIO Baranica granule 150 g
3,19 €

Superprémiové granule sú vyrobené z BIO baranieho mäsa, ktoré obsahuje vysokú hodnotu bielkovín, vitamínov, aminokyselín a tukov. Súčasťou je zelenina a bylinky, ktoré zaisťujú dobré trávenie. Pet Farm Family BIO Baranica granule 150 g sú vhodné pre všetky plemená.

Pet Farm Family BIO Baranica granule 2 kg
30,40 €

Superprémiové granule sú vyrobené z BIO baranieho mäsa, ktoré obsahuje vysokú hodnotu bielkovín, vitamínov, aminokyselín a tukov. Súčasťou je zelenina a bylinky, ktoré zaisťujú dobré trávenie. Pet Farm Family BIO Baranica granule 2 kg sú vhodné pre všetky plemená.

Pet Farm Family Divočina granule 2 kg
27,90 €

Superprémiové granule sú vyrobené z mäsa jeleňov, ktorí žili prirodzeným životom v českých a slovenských lesoch. Súčasťou sú bylinky, ktoré zaisťujú dobré trávenie. Pet Farm Family Divočina granule 2 kg sú vhodné pre psov všetkých plemien.

Pet Farm Family Insecta BARF na cesty 400 g
27,99 €

Superprémiové krmivo je vyrobené z múčnych červov, ktoré skvele nahradia bielkoviny v prípade, že je váš pes alergický na živočíšne proteíny. Neobsahuje žiadne ďalšie nadbytočné prísady. Pet Farm Family BIO Insecta BARF na cesty 400 g je vhodné pre všetky plemená.

Pet Farm Family Insecta BARF na cesty 70 g
6,49 €

Superprémiové krmivo je vyrobené z múčnych červov, ktoré skvele nahradia bielkoviny v prípade, že je váš pes alergický na živočíšne proteíny. Neobsahuje žiadne ďalšie nadbytočné prísady. Pet Farm Family BIO Insecta BARF na cesty 70 g je vhodné pre všetky plemená.

Pet Farm Family BIO Baranica BARF na cesty 400 g
27,99 €

Superprémiové granule sú vyrobené z BIO baranieho mäsa, ktoré je sušené mrazom. Lyofilizácia zaisťuje maximálne zachovanie nutričných hodnôt s vysokým obsahom bielkovín a tukov. Pet Farm Family BIO Baranica BARF na cesty 400 g sú vhodné pre všetky plemená.

Pet Farm Family BIO Baranica BARF na cesty 70 g
6,49 €

Superprémiové granule sú vyrobené z BIO baranieho mäsa, ktoré je sušené mrazom. Lyofilizácia zaisťuje maximálne zachovanie nutričných hodnôt s vysokým obsahom bielkovín a tukov. Pet Farm Family BIO Baranica BARF na cesty 70 g sú vhodné pre všetky plemená.

Pet Farm Family BIO Kravina granule 2 kg
27,90 €

Superprémiové granule sú vyrobené z BIO hovädzieho mäsa, ktoré obsahujú vysokú hodnotu bielkovín, vitamínov, aminokyselín a tukov. Súčasťou je zelenina a bylinky, ktoré zaisťujú dobré trávenie. Pet Farm Family BIO Kravina granule 2 kg sú vhodné pre aktívnejšie psy a plemená.

Pet Farm Family BIO Kravina BARF na cesty 400 g
27,99 €

Superprémiové granule sú vyrobené z BIO hovädzieho mäsa, ktoré je mrazom sušené. Lyofilizácia zaisťuje maximálne zachovanie nutričných hodnôt s vysokým obsahom bielkovín a tukov. Pet Farm Family BIO Kravina BARF na cesty 400 g sú vhodné pre všetky plemená.

Pet Farm Family BIO Kravina BARF na cesty 70 g
6,49 €

Superprémiové granule sú vyrobené z BIO hovädzieho mäsa, ktoré je mrazom sušené. Lyofilizácia zaisťuje maximálne zachovanie nutričných hodnôt s vysokým obsahom bielkovín a tukov. Pet Farm Family BIO Kravina BARF na cesty 70 g sú vhodné pre všetky plemená.

Pet Farm Family BIO Kravina granule 150 g
2,60 €

Superprémiové granule sú vyrobené z BIO hovädzieho mäsa, ktoré obsahujú vysokú hodnotu bielkovín, vitamínov, aminokyselín a tukov. Súčasťou je zelenina a bylinky, ktoré zaisťujú dobré trávenie. Pet Farm Family BIO kraviny granule 150 g sú vhodné pre aktívnejšie psy a plemená.

Pet Farm Family Moriak BARF na cesty 400 g
27,99 €

Superprémiové krmivo je vyrobené z morčacieho mäsa, ktoré je sušené mrazom. Lyofilizácia zaisťuje maximálne zachovanie nutričných hodnôt s vysokým obsahom bielkovín a tukov. Pet Farm Family BIO Moriak BARF na cesty 400 g je vhodné pre všetky plemená.

Pet Farm Family Moriak BARF na cesty 70 g
6,49 €

Superprémiové krmivo je vyrobené z morčacieho mäsa, ktoré je sušené mrazom. Lyofilizácia zaisťuje maximálne zachovanie nutričných hodnôt s vysokým obsahom bielkovín a tukov. Pet Farm Family BIO Moriak BARF na cesty 70 g je vhodné pre všetky plemená.

Granule pre psy podľa určenia krmiva

V kategórii granule pre psy podľa určenia môžete vyberať zo špeciálneho radu granúl upravených zložením tak, aby čo najlepšie vyhovovali vaším požiadavkám, a predovšetkým potrebám vašich štvornohých maznáčikov. Nájdete tu napríklad granule pre kastrované psy, granule vhodné pre kojace fenky, granule určené pre psy s citlivou kožou či trávením, diétne granule pre psy so sklonom k nadváhe, alebo naopak granule pre aktívne psy v záťaži.

Svojím zložením, nutričnými hodnotami, ale tiež spracovaním sa líšia granule jednotlivých značiek. V našej ponuke nájdete granule tradičných značiek ako napríklad granule Brit, granule Royal Canin, granule pre psy Marp, granule pre psy Calibra, ale aj tých menej tradičnejších značiek, ako sú granule pre psy Platinum, granule Eminent či granule Bosch a iné. Značnej popularite sa tešia aj granule kanadských výrobcov, ako sú granule pre psy K9, granule pre psy Acana či amerických výrobcov granúl Taste of the Wild.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psy zľava.