Nutrican Junior 15kg

Nutrican Junior 15kg

Hodnotenie: 4,7
26,54 € 25,90 €

Kompletné krmivo pre šteňatá malých a stredných plemien s kuracím mäsom.

Nutrican Adult Large 15 kg +2 kg
25,30 €

Kompletné krmivo obsahuje chondoprotektíva a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú správnu pevnosť chrupaviek. Obsahuje vitamíny a za studena lisovaný olej zo sleďov. Nutrican Adult Large 15 kg + 2 kg je vhodné pre veľké a obrie plemená.

Nutrican Adult 15 kg + 2 kg

Nutrican Adult 15 kg + 2 kg

Hodnotenie: 4,3
25,70 €

Kompletné krmivo obsahuje chondoprotektíva a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú správnu pevnosť chrupaviek. Obsahuje vitamíny a za studena lisovaný olej zo sleďov. Nutrican Adult 15 kg + 2 kg je vhodné pre dospelé psy malých a stredných plemien.

Nutrican Senior & Light 15 kg + 2 kg
24,50 € 20,83 €

Akcia

Kompletné krmivo obsahuje chondoprotektíva a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú správnu pevnosť chrupaviek. Obsahuje vitamíny a za studena lisovaný olej zo sleďov. Nutrican Senior & Light 15 kg + 2 kg je vhodné pre psov seniorov a psov s nadváhou.

Nutrican Performance 15 kg +2 kg
28,74 €

Akcia

Kompletné krmivo obsahuje chondoprotektíva a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú správnu pevnosť chrupaviek. Obsahuje vitamíny a za studena lisovaný olej zo sleďov. Nutrican Performance 15 kg +2 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien vo vysokej záťaži

Nutrican Junior 15 kg + 2 kg
27,70 €

Kompletné krmivo obsahuje chondoprotektíva a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú správny vývoj chrupavky. Obsahuje vitamíny a za studena lisovaný olej zo sleďov. Nutrican Junior 15 kg + 2 kg je vhodné pre šteňatá malých a stredných plemien psov.

Nutrican Junior Large 15 kg + 2 kg
28,05 €

Akcia

Kompletné krmivo obsahuje chondoprotektíva a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú správny vývoj chrupavky. Obsahuje vitamíny a za studena lisovaný olej zo sleďov. Nutrican Junior Large 15 kg + 2 kg je vhodné pre veľké a obrie plemená.

Nutrican with Sensitive 15 kg + 2 kg
30,40 €

Kompletné krmivo obsahuje chondoprotektíva a omega-3 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú správnu pevnosť chrupaviek. Obsahuje vitamíny a za studena lisovaný olej zo sleďov. Nutrican with Sensitive 15 kg + 2 kg je vhodné pre psov s citlivým zažívaním alebo alergikov.

Granule pre psy podľa určenia krmiva

V kategórii granule pre psy podľa určenia môžete vyberať zo špeciálneho radu granúl upravených zložením tak, aby čo najlepšie vyhovovali vaším požiadavkám, a predovšetkým potrebám vašich štvornohých maznáčikov. Nájdete tu napríklad granule pre kastrované psy, granule vhodné pre kojace fenky, granule určené pre psy s citlivou kožou či trávením, diétne granule pre psy so sklonom k nadváhe, alebo naopak granule pre aktívne psy v záťaži.

Svojím zložením, nutričnými hodnotami, ale tiež spracovaním sa líšia granule jednotlivých značiek. V našej ponuke nájdete granule tradičných značiek ako napríklad granule Brit, granule Royal Canin, granule pre psy Marp, granule pre psy Calibra, ale aj tých menej tradičnejších značiek, ako sú granule pre psy Platinum, granule Eminent či granule Bosch a iné. Značnej popularite sa tešia aj granule kanadských výrobcov, ako sú granule pre psy K9, granule pre psy Acana či amerických výrobcov granúl Taste of the Wild.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psy zľava.