COBBYS PET AIKO SUPER PREMIUM PUPPY 15kg 29/19
37,04 € 31,48 €

Kompletné ľahko stráviteľné krmivo pre šteniatka a laktujúce suky

Je vhodné aj ako prvé suché krmivo po odstavení. Od 10–12 mesiaca veku šteniatka odporúčame pokračovať krmivom Aiko Junior. Obilniny (ryža min. 14 %) hydina a deriváty z hydiny, mäso a deriváty z mäsa, oleje a…

COBBYS PET AIKO SUPER PREMIUM ADULT MAXI 15kg 25/9
31,50 €

Kompletné krmivo vytvorené špeciálne pre väčšie plemená psov. Veľkosť granúl núti psa k žuvaniu, ktoré má pozitívny vplyv na tráviaci systém.

Zloženie: Pšenica, kukurica, oškvarky, mäsová múčka, kurací tuk, dužina z cukrovej repy, premix vitamínov a minerálov, ochuco…

Granule pre psy podľa určenia krmiva

V kategórii granule pre psy podľa určenia môžete vyberať zo špeciálneho radu granúl upravených zložením tak, aby čo najlepšie vyhovovali vaším požiadavkám, a predovšetkým potrebám vašich štvornohých maznáčikov. Nájdete tu napríklad granule pre kastrované psy, granule vhodné pre kojace fenky, granule určené pre psy s citlivou kožou či trávením, diétne granule pre psy so sklonom k nadváhe, alebo naopak granule pre aktívne psy v záťaži.

Svojím zložením, nutričnými hodnotami, ale tiež spracovaním sa líšia granule jednotlivých značiek. V našej ponuke nájdete granule tradičných značiek ako napríklad granule Brit, granule Royal Canin, granule pre psy Marp, granule pre psy Calibra, ale aj tých menej tradičnejších značiek, ako sú granule pre psy Platinum, granule Eminent či granule Bosch a iné. Značnej popularite sa tešia aj granule kanadských výrobcov, ako sú granule pre psy K9, granule pre psy Acana či amerických výrobcov granúl Taste of the Wild.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psy zľava.