Akinu VITALITY dog adult small chicken & liver 3 kg
14,70 €

Holistické krmivo disponuje obsahom ovocia, byliniek, vitamínov, prebiotík a pivovarských kvasníc, ktoré zaisťujú dobré trávenie a posilnenie imunitného systému. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog adult small chicken & liver 3 kg je vhodné pre dospelých psov malých plemien.

Akinu VITALITY dog puppy small/medium duck & fish 3 kg
14,70 €

Holistické krmivo disponuje obsahom ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog puppy small/medium duck & fish 3 kg je vhodné pre šteňatá malých a stredných plemien a tiež gravidné či dojčiace sučky.

Akinu VITALITY dog adult hypoallergic lamb 12 kg
60,60 €

Holistické krmivo disponuje obsahom jahňacieho mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog adult hypoallergic lamb 12 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien.

Akinu VITALITY dog adult hypoallergic lamb 3 kg
17,80 €

Holistické krmivo disponuje obsahom jahňacieho mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog adult hypoallergic lamb 3 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien.

Akinu VITALITY dog senior medium/large chicken & fish 12 kg
43,50 €

Holistické krmivo disponuje obsahom rybacieho mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog senior medium/large chicken & fish 12 kg je vhodné pre psov stredných a veľkých plemien, starších ako 8 rokov.

Akinu VITALITY dog senior medium/large chicken & fish 3 kg
14,70 €

Holistické krmivo disponuje obsahom rybacieho mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog senior medium/large chicken & fish 3 kg je vhodné pre psov stredných a veľkých plemien, starších ako 8 rokov.

Akinu VITALITY dog adult large chicken 12 kg
43,50 €

Holistické krmivo disponuje obsahom kuracieho mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog adult large chicken 12 kg je vhodné pre dospelých psov veľkých plemien.

Akinu VITALITY dog adult medium chicken & beef 12 kg
43,50 €

Holistické krmivo disponuje obsahom kuracieho a hovädzieho mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog adult medium chicken & beef 12 kg je vhodné pre dospelých psov stredných plemien.

Akinu VITALITY dog adult medium chicken & beef 3 kg
14,70 €

Holistické krmivo disponuje obsahom kuracieho a hovädzieho mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog adult medium chicken & beef 3 kg je vhodné pre dospelých psov stredných plemien.

Akinu VITALITY dog adult medium lamb & chicken 12 kg
43,50 €

Holistické krmivo disponuje obsahom kuracieho a jahňacieho mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog adult medium Lamb & chicken 12 kg je vhodné pre dospelých psov stredných plemien.

Akinu VITALITY dog adult medium lamb & chicken 3 kg
14,70 €

Holistické krmivo disponuje obsahom kuracieho a jahňacieho mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog adult medium Lamb & chicken 3 kg je vhodné pre dospelých psov stredných plemien.

Akinu VITALITY dog puppy large chicken & greaves 12 kg
43,50 €

Holistické krmivo disponuje obsahom ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog puppy large chicken & Greaves 12 kg je vhodné pre šteňatá veľkých plemien a tiež gravidné či dojčiace sučky.

Akinu VITALITY dog senior small chicken 3 kg
14,70 €

Holistické krmivo disponuje obsahom kuracieho mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY dog senior small chicken 3 kg je vhodné pre psov malých plemien, starších ako 8 rokov.

Granule pre psy podľa určenia krmiva

V kategórii granule pre psy podľa určenia môžete vyberať zo špeciálneho radu granúl upravených zložením tak, aby čo najlepšie vyhovovali vaším požiadavkám, a predovšetkým potrebám vašich štvornohých maznáčikov. Nájdete tu napríklad granule pre kastrované psy, granule vhodné pre kojace fenky, granule určené pre psy s citlivou kožou či trávením, diétne granule pre psy so sklonom k nadváhe, alebo naopak granule pre aktívne psy v záťaži.

Svojím zložením, nutričnými hodnotami, ale tiež spracovaním sa líšia granule jednotlivých značiek. V našej ponuke nájdete granule tradičných značiek ako napríklad granule Brit, granule Royal Canin, granule pre psy Marp, granule pre psy Calibra, ale aj tých menej tradičnejších značiek, ako sú granule pre psy Platinum, granule Eminent či granule Bosch a iné. Značnej popularite sa tešia aj granule kanadských výrobcov, ako sú granule pre psy K9, granule pre psy Acana či amerických výrobcov granúl Taste of the Wild.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psy zľava.