Acana Regionals Wild Prairie Dog 11,4 kg
67 € 65,40 €

Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určené pro psy všech plemen, stáří a aktivity. Nyní s vyšším obsahem masových surovin – 70 % masa, 30 % ovoce, zeleniny a bylin, 0% obilovin a brambor!

Acana HERITAGE Class. Adult Large Breed 11,4kg
58,61 € 56,30 €

Kompletné, plnohodnotné, holistické krmivo s kuracím, morčacím a rybím mäsom a vajcami a je určené pre dospelé psy veľkých plemien (od 25 kg hmotnosti).

Acana CLASSICS Wild Coast 2 kg
22,30 € 19 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje maso z volně lovených kanadských sleďů, platýsů a hejků. Bohaté složení s nízkou glykemickou zátěží zajišťuje dobrou kondici. Acana CLASSICS Wild Coast 2 kg je vhodné pro dospělé psy všech plemen.

Acana HERITAGE Class. Adult Large Breed 17 kg
96,10 € 81,70 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje dobrou kondici. Acana HERITAGE Class. Adult Large Breed 17 kg je vhodné pro dospělé psy velkých plemen.

Acana HERITAGE Class. Puppy Small Breed 2 kg
19,40 € 16,50 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje zdravý růst. Acana HERITAGE Class. Puppy Small Breed 2 kg je vhodné pro štěňata malých plemen, které v dospělosti váží do 9 kg.

Acana HERITAGE Class. Puppy and Junior 2 kg
19,40 € 16,50 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje zdravý růst. Acana HERITAGE Class. Puppy and Junior 2 kg je vhodné pro štěňata všech plemen, které v dospělosti váží 9–25 kg.

Acana HERITAGE Class. Adult 2 kg
20,40 € 17,30 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje dobrou kondici. Acana HERITAGE Class. Adult 2 kg je vhodné pro dospělé psy všech plemen.

Acana HERITAGE Class. Senior 2kg
15,70 €

Kompletní, plnohodnotné, holistické krmivo s kuřecím, krůtím a rybím masem a vejci a je určeno pro starší psy všech plemen (od 7 let věku) – nyní úplně bez obilovin a bez brambor.

Acana HERITAGE Class. Senior 6 kg
45,10 € 38,30 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje dobrou kondici. Acana HERITAGE Class. Senior 6 kg je vhodné pro psy všech plemen starší 7 let.

Acana HERITAGE Class. Sport and Agility 17 kg
96,40 € 81,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje dobrou kondici. Acana HERITAGE Class. Sport and Agility 17 kg je vhodné pro aktivní dospělé psy všech plemen.

Acana CLASSICS Prairie poultry 2 kg
18,20 € 15,50 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje maso z volně chovaných kuřat i krůt a vejce z hnizdních chovů. Bohaté složení s nízkou glykemickou zátěží zajišťuje dobrou kondici. Acana CLASSICS Prairie poultry 2 kg je vhodné pro dospělé psy všech plemen.

Acana CLASSICS Red 2 kg
22,30 € 19 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje jehněčí z volného chovu, anguské hovězí a yorkshirské vepřové. Bohaté složení s nízkou glykemickou zátěží zajišťuje dobrou kondici. Acana CLASSICS Red 2 kg je vhodné pro dospělé psy všech plemen.

Acana HERITAGE Class. Light and Fit 2 kg
20,40 € 17,30 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje dobrou kondici. Acana HERITAGE Class. Light and Fit 2 kg je vhodné pro dospělé psy, kteří bojují s nadváhou či jsou po kastraci.

Acana HERITAGE Class. Light and Fit 6 kg
45,10 € 38,30 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje dobrou kondici. Acana HERITAGE Class. Light and Fit 6 kg je vhodné pro dospělé psy, kteří bojují s nadváhou či jsou po kastraci.

Acana Lamb & Apple 17 kg
91,30 €

Kompletné, plnohodnotné, holistické krmivo s kuracím, morčacím a rybím mäsom a vajcami a je určené pre dospelé psy veľkých plemien (od 25 kg hmotnosti).

Acana Lamb & Apple 6 kg
46,90 €

Kompletné, plnohodnotné, holistické krmivo s kuracím, morčacím a rybím mäsom a vajcami a je určené pre dospelé psy veľkých plemien (od 25 kg hmotnosti).

Acana REGIONALS Ranchlands Dog 2 kg
27,30 € 23,20 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje lahodné hovězí, jehněčí a vepřové maso. Bohaté složení s nízkou glykemickou zátěží zajišťuje dobrou kondici. Acana REGIONALS Ranchlands Dog 2 kg je vhodné pro dospělé psy všech plemen.

Acana SINGLES Grass-fed Lamb 2 kg
26,90 € 22,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje jehněčí maso s vnitřnostmi, ovocem, zeleninou a bylinkami. Bohaté složení zajišťuje dobrou kondici. Acana SINGLES Grass-fed Lamb 2 kg je vhodné pro dospělé psy všech plemen i ty s velmi citlivým zažíváním.

Acana SINGLES Yorkshire Pork 2 kg
23,50 € 20 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje vepřové maso s ovocem, zeleninou a bylinkami. Bohaté složení zajišťuje dobrou kondici. Acana SINGLES Yorkshire Pork 2 kg je vhodné pro dospělé psy všech plemen i ty s velmi citlivým zažíváním.

Acana CLASSICS Prairie poultry 6 kg
37,50 € 31,80 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje maso z volně chovaných kuřat i krůt a vejce z hnizdních chovů. Bohaté složení s nízkou glykemickou zátěží zajišťuje dobrou kondici. Acana CLASSICS Prairie poultry 6 kg je vhodné pro dospělé psy všech plemen.

Acana HERITAGE Class. Puppy Small Breed 6 kg
36,60 € 21,90 €

Novinka

Superprémiové krmivo obsahuje kuře z volného chovu, krůtu vejce a platýse. Bohaté složení zajišťuje zdravý růst. Acana HERITAGE Class. Puppy Small Breed 6 kg je vhodné pro štěňata malých plemen, které v dospělosti váží do 9 kg.

Granule pre psy podľa určenia krmiva

V kategórii granule pre psy podľa určenia môžete vyberať zo špeciálneho radu granúl upravených zložením tak, aby čo najlepšie vyhovovali vaším požiadavkám, a predovšetkým potrebám vašich štvornohých maznáčikov. Nájdete tu napríklad granule pre kastrované psy, granule vhodné pre kojace fenky, granule určené pre psy s citlivou kožou či trávením, diétne granule pre psy so sklonom k nadváhe, alebo naopak granule pre aktívne psy v záťaži.

Svojím zložením, nutričnými hodnotami, ale tiež spracovaním sa líšia granule jednotlivých značiek. V našej ponuke nájdete granule tradičných značiek ako napríklad granule Brit, granule Royal Canin, granule pre psy Marp, granule pre psy Calibra, ale aj tých menej tradičnejších značiek, ako sú granule pre psy Platinum, granule Eminent či granule Bosch a iné. Značnej popularite sa tešia aj granule kanadských výrobcov, ako sú granule pre psy K9, granule pre psy Acana či amerických výrobcov granúl Taste of the Wild.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psy zľava.