Propesko granule pes Vitality 10+1 kg

92%
Hodnotenie: 4,6
Propesko

Propesko granule pes Vitality 10+1 kg

92%
Hodnotenie: 4,6
Propesko

Náš tip

Kompletné krmivo pre dospelé psy všetkých plemien s hydinovým, hovädzím mäsom a zeleninou. Celý popis

15.1
4.6 343
15,10 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 923949

Popis

Popis produktu

no palm oil Propesko granule for Vitality and Active Life boli vyvinuté pre podporu vitality a sily Vášho psa. Toto 100% kompletné krmivo s chutným hydinovým, hovädzím mäsom a zeleninou je obohatené o komplex FOR LIFE s taurínom, omega mastnými kyselinami, inulínom a L-carnitínom. Vďaka optimálnemu zloženiu a starostlivo vybraným surovinám dodáva Propesko Vitality and Active Life Vášmu psovi potrebnú energiu na každý deň.

Zloženie:

  • Obilniny, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (min. 4% hydinové vo svetle hnedých granulách, min. 4% hovädzie v tmavo hnedých granuliach), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (min. 0,2% inulín), oleje a tuky, zeleniny ( min. 4% zeleniny v zelených granuliach), minerálne látky. Omega mastné kyseliny 1,2%.

Analytické zložky:

  • Proteín 20%, obsah tuku 9%, popol 8%, vláknina 3,5%

Kŕmny návod:

  • Denná dávka sa pohybuje okolo 187 – 252g krmiva na 10 kg hmotnosti psa. Krmivo sa podáva suché alebo zvlhčené vodou, prípadne vývarom. Dennú dávku upravte podľa stavu a veku vášho psa, výkonu, kondície a ročného obdobia. U niektorých psov trvá návyk na nové krmivo dlhšie, preto pri prechode na nové krmivo podávajte znížene dávky 50 –100g na 10 kg hmotnosti psa a primiešavajte ich do krmiva, na ktoré je vás pes doteraz zvyknutý. Pes musí mať stále k dispozícii dostatok čerstvej pitnej vody.

Odporúčame dokúpiť:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť (kg) 11 kg
Kategorie krmiv ekonomickej
Vek psa dospelý pes
Aktivita zvieraťa Normálne
Veľkosť plemena všetky
Určenie krmiva bežné krmivo
Hypoalergický nie
Gainfree - bez obilnín nie
Príchuť s kuracím mäsom