DELIKAN SUPRA CAT Kitten 1,5kg

DELIKAN SUPRA CAT Kitten 1,5kg

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Superprémiové kompletné krmivo pre mačiatka od 1.mesiaca veku, vyrobené z vybraných druhov surovín. Kvalita a stráviteľnosť je spoločným znakom pri tvorbe receptúr tohto krmiva. Hlavnou zložkou je hydinové mäso a kvalitné rybie mäso, spojené s kukuricou a ryžou, dodávajúci… Celý popis
9,30 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

27.1.2022 - 28.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu COBBYS PET SLOVENSKO s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100022273382

Popis

Superprémiové kompletné krmivo pre mačiatka od 1.mesiaca veku, vyrobené z vybraných druhov surovín. Kvalita a stráviteľnosť je spoločným znakom pri tvorbe receptúr tohto krmiva. Hlavnou zložkou je hydinové mäso a kvalitné rybie mäso, spojené s kukuricou a ryžou, dodávajúci krmive potrebnú vlákninu. Ako doplnok chutnosti a zdroj energie sú kvalitné oleje a živočíšne tuky, hydinová pečeň a ďalšie suroviny živočíšneho pôvodu. Minerálne látky, vitamíny a kĺbové výživové prípravky prispievajúce k zdravému vývoju mačky, pohybového aparátu a látky podporujúce správny vývoj zraku, sú u týchto krmív samozrejmosťou.

Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (sušené hydinové mäso, rybie mäso, hydinová pečeň) obilniny a vedľajšie výrobky z obilnín (ryža, kukurica, kukuričný glutén), tuky a oleje (hydinový tuk, lososový olej), prídavky na zlepšenie pohybového aparátu ( chondroprotektíva), yucca, probiotiká, minerálne látky a vitamíny. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty.

Spôsob kŕmenia: krmivo podávame v suchom, alebo zvlhčenom stave. Dennú dávku doporučujeme rozdeliť na dve časti (zvyčajne ráno a večer). Súčasne s krmivom musia mať dostatok čerstvej vody.

Skladovanie: krmivo skladujte v suchom, chladnom a vzdušnom mieste.