Applaws SENIOR Cat Chicken 2kg
14,49 € 14,20 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné krmivo pre staršie mačky nad 7 rokov veku a kastrované mačky s 80% kuracieho mäsa.

Applaws SENIOR Cat Chicken 7,5kg
38,50 €

Kompletné krmivo pre staršie mačky nad 7 rokov veku a kastrované mačky s 80% kuracieho mäsa.

IAMS Cat Senior Chicken 2 kg
10,20 €

Krmivo pre mačacích seniorov disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Senior Chicken 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

IAMS Cat Senior Chicken 10 kg
33,80 €

Krmivo pre mačacích seniorov disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Senior Chicken 10 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

IAMS Cat Senior Ocean Fish 2 kg
10,30 €

Krmivo pre mačacích seniorov s morskými rybami disponuje vitamínom E a antioxidantmi, ktoré sa postarajú o posilnenie imunitného systému. Vyvážený obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín zaistí lesklú srsť a zdravú kožu. Iams Senior Ocean Fish 2 kg obsahuje vlákninu pre správne trávenie.

Brit Premium Cat Senior 8kg

Brit Premium Cat Senior 8kg

Hodnotenie: 4,4
22,09 €

Lahodné kuracie granulky s výťažkom z kuracej pečene pre mačacích seniorov.

Calibra Cat Verve GF Adult Lamb & Venison 8y + 750 g NEW
8 €

Superprémiové krmivo disponuje šípkovými plodmi, ktoré majú antioxidačné účinky. Semeno pestreca obsahuje silymarín, ktorý zaisťuje správnu funkciu pečene. Calibra Cat Verve GF Adult Lamb & Venison 8y + 750 g NEW je vhodné pre mačacie seniorov nad 8 rokov.

Akinu VITALITY cat senior chicken & duck 1,5 kg
12 €

Holistické krmivo disponuje vysokým obsahom lahodného mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY cat senior chicken & duck 1,5 kg je vhodné pre všetky mačky staršie ako 8 rokov.

Akinu VITALITY cat sterilised chicken & greaves 1,5 kg
12 €

Holistické krmivo disponuje vysokým obsahom lahodného mäsa, ovocia, byliniek, vitamínov a prebiotík. Je bez lepku, sóje a geneticky modifikovaných surovín. Akinu VITALITY cat sterilised chicken & greaves 1,5 kg je vhodné pre sterilizované mačky od 1 roka do 8 rokov.

Brit Care Cat Grain-Free Senior Weight Control 2 kg
13,20 €

Vyvážené krmivo v superprémiovej kvalite od značky Brit. Hypoalergénne zloženie bez pridaných obilnín. Určené pre senior mačky. Receptúra bohatá na silné kĺby a zuby. Množstvo probiotík a prebiotík pre zdravé trávenie. Care Cat Grain-Free Senior Weight Control je k dostaniu v 2 kg.

Brit Care Cat Grain-Free Senior Weight Control 7 kg
30,90 €

Vyvážené krmivo v superprémiovej kvalite od značky Brit. Hypoalergénne zloženie bez pridaných obilnín. Určené pre senior mačky. Receptúra bohatá na silné kĺby a zuby. Množstvo probiotík a prebiotík pre zdravé trávenie. Care Cat Grain-Free Senior Weight Control je k dostaniu v 7 kg.

Calibra Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 3,5 kg NEW
28,30 €

Superprémiové krmivo disponuje brusnicovými listami, ktoré majú antioxidančné účinky. Slávka zelenoústa ako prírodný zdroj glykozaminoglykánov a omega-3 mastných kyselín. Calibra Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 3,5 kg NEW je vhodné pre dospelé mačky žijúce v byte.

Calibra Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 750 g NEW
7,60 €

Superprémiové krmivo disponuje brusnicovými listami, ktoré majú antioxidančné účinky. Slávka zelenoústa ako prírodný zdroj glykozaminoglykánov a omega-3 mastných kyselín. Calibra Cat Verve GF Indoor & Weight Chicken 750 g NEW je vhodné pre dospelé mačky žijúce v byte.

Hill's Science Plan Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken 7 kg
47,50 €

Superprémiové krmivo obsahuje vitamín E a omega 6 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú lesklú srsť. Obsahujú zmes ingrediencií pre podporu interakcie, energie, vitality a funkcie mozgu. Hill´s Science Plan Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken 7 kg je vhodné pre dospelé mačky od 7 rokov.

Calibra Cat HA Senior&Light Turkey 2kg
12,40 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné suché hypoalergénne krmivo pre staršie mačky a mačky s potrebou znížiť telesnú hmotnosť.

Calibra Cat Verve GF Adult Lamb & Venison 8y + 3,5 kg NEW
29,70 € 27 €

Superprémiové krmivo disponuje šípkovými plodmi, ktoré majú antioxidačné účinky. Semeno pestreca obsahuje silymarín, ktorý zaisťuje správnu funkciu pečene. Calibra Cat Verve GF Adult Lamb & Venison 8y + 3,5 kg NEW je vhodné pre mačacích seniorov nad 8 rokov.

Fitmin cat Purity Senior 10kg
65,40 €

Kompletné krmivo pre staršie mačky viac ako 8 rokov s podpornými doplnkami pre zdravie. Až 71% proteínov živočíšneho pôvodu

Hill's Science Plan Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken 1,5 kg
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo obsahuje vitamín E a omega 6 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú lesklú srsť. Obsahujú zmes ingrediencií pre podporu interakcie, energie, vitality a funkcie mozgu. Hill's Science Plan Feline Adult 7+ Youthful Vitality Chicken 1,5 kg je vhodné pre dospelé mačky od 7 rokov.

Hill's Science Plan Feline Mature Adult 7+ Chicken 10 kg
62,20 €

Superprémiové krmivo obsahuje omega 3 mastné kyseliny, ktoré zaisťujú starostlivosť o starnúce kĺby. Má optimalizované množstvo fosforu pre zdravú funkciu obličiek. Hill 'Science Plan Feline Mature Adult 7+ Chicken 10 kg je vhodné pre dospelé mačky od 7 rokov.