Purina Pro Plan Cat Sterilised Turkey 1,5 kg

94%
Hodnotenie: 4,7
Purina Pro Plan

Purina Pro Plan Cat Sterilised Turkey 1,5 kg

94%
Hodnotenie: 4,7
Purina Pro Plan

Akcia

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Optimálna výživa a posilnená ochrana pre kastrované a sterilizované mačky s vysokým podielom kuracieho mäsa a s mäsom z morky. Celý popis

15.22
4.7 18
15,22 € Vrátane DPH

Platí do 31.07.2020 alebo do vypredania.

Na sklade 5+ kusov

Kód: 519636

Popis

Popis produktu

PRO PLAN Sterilised je krmivo so zámerne zníženým podielom energie špeciálne prispôsobené potrebám mladých a dospelých kastrovaných či sterilizovaných mačiek. Vysoko stráviteľná receptúra PRO PLAN Sterilised s vysokým podielom kuracieho mäsa as mäsom z morky je špeciálne zostavená tak, aby zabraňovala priberanie na váhe a ochraňovala močové cesty. Vďaka tvaru a štruktúre granúl pomáha predchádzať tvorbe zubného plaku a kameňa.

  • Vysoko chutná receptúra vďaka kombinácii dvoch zdrojov bielkovín z hydinového mäsa
  • Vysoký podiel bielkovín (41%) a nerozpustnej vlákniny (4,5%) s cieľom znížiť obsah travitelných sacharidov a zmierniť vstrebávanie glukózy, čo je výhodné pre mačky s nadváhou a sklonom k problémom s metabolizmom glukózy. Táto receptúra tiež pomáha znižovať riziko nadmerného ukladania tukov.
  • Receptúra udržuje správne pH moču (medzi 6,3 a 6,6) na základe starostlivej rovnováhy esenciálnych minerálnych látok, ktoré znižujú nevyhnutnú exkréciu hydrouhličitanových iónov. Táto receptúra tiež udržuje dobrý zdravotný stav močového traktu kastrovaných mačiek, u ktorých je vyššie riziko vzniku ochorenia dolných ciest močových (FLUTD, Feline Lower Urinary Tract Disease).
  • Tvar a štruktúra granúl pomáhajú predchádzať usadzovaniu zubného plaku a kameňa.
  • Obsahuje OPTIRENAL, špecifický komplex živín, ktorý pomáha podporovať činnosť ľadvín a antioxidanty spomaľujúce proces starnutia.

KOŽA A SRSŤ: vitamín A, kyselina linolová a zinok pre pružnosť a hydratáciu kože. Esenciálne morské oleje pre rast hustej a lesklej srsti.

TRÁVENIE: vysoký obsah bielkovín a vlákniny a obmedzené množstvo sacharidov pomáhajú udržať dlhotrvajúci pocit zasýtenie.

  • Močovom trakte:** močový trakt je podporovaný komplexom živín OPTIRENAL. Receptúra navodzuje správne pH moču, udržuje dobrý zdravotný stav močového traktu a znižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kameňov, ktoré je u kastrovaných mačiek vyššia.

IMUNITNÝ SYSTÉM: vysoký obsah kvalitných bielkovín a vysoký obsah antioxidanty pre podporu tvorby protilátok a ochranu buniek.

Kŕmny návod: uvedené hodnoty odporúčaných denných dávok sú iba orientačné. Dennú kŕmnu dávku je potrebné upravovať v závislosti od veku, veľkosti a zdravotnom stave zvieraťa. Pravidelne sledujte hmotnosť svojej mačky a upravujte podľa nej aktuálnu dennú dávku krmiva. Odporúčame pravidelné preventívne veterinárne prehliadky. Mačka musí mať stály prístup k čistej a čerstvej vode. Krmivo uchovávajte v suchom a chladnom prostredí.

Umožnite vašej mačke voľný prístup ku krmivu PRO PLAN po celý deň.

Zloženie: morčacie mäso (20%), kukuričná lepková múčka, ryža (14%), dehydrované hydinové bielkoviny, kukurica, hrachový bielkovinový koncentrát, pšeničná lepková múčka, rastlinná vláknina, sušené vajcia, živočíšny tuk, rybí tuk, vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, pivovarské kvasnice, minerálne látky.

Doplnkové látky: vitamín A 35000 mj / kg, vitamín D3 1100 mj / kg, vitamín E 900 IU / kg, vitamín C 160 mg / kg, síran železnatý monohydrát 340 mg / kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg / kg, síran meďnatý pentahydrát 45 mg / kg, síran manganatý monohydrát 45 mg / kg, síran zinočnatý monohydrát 400 mg / kg, seleničitan sodný 0,28 mg / kg.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť (kg) 1.5 kg
Kategorie krmiv superprémiové
Vek mačky dospelá mačka
Aktivita zvieraťa Normálne
Určenie krmiva kastrované zvieratá
Hypoalergický nie
Gainfree - bez obilnín nie
Príchuť s morčacím mäsom