Purina Pro Plan Cat Sterilised Rabbit 3 kg

96%
Hodnotenie: 4,8
Purina Pro Plan

Purina Pro Plan Cat Sterilised Rabbit 3 kg

96%
Hodnotenie: 4,8
Purina Pro Plan

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Optimálna výživa a posilnená ochrana pre kastrované a sterilizované mačky s vysokým podielom kuracieho mäsa a s mäsom z králika. Celý popis

24
4.8 48
24 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 505335

Popis

Popis produktu

PRO PLAN Sterilised je krmivo so zámerne zníženým podielom energie špeciálne prispôsobené potrebám mladých a dospelých kastrovaných či sterilizovaných mačiek. Vysoko stráviteľná receptúra PRO PLAN Sterilised s vysokým podielom kuracieho mäsa a s mäsom z králika je špeciálne zostavená tak, aby zabraňovala priberanie na váhe a ochraňovala močové cesty. Vďaka tvaru a štruktúre granúl pomáha predchádzať tvorbe zubného plaku a kameňa.

  • Natural Feline Protection – podporuje funkcie všetkých kľúčových vonkajších aj vnútorných obranných systémov.
  • Vysoko chutné kompletné krmivo s vysokým podielom kuracieho mäsa as mäsom z králika je špeciálne vyvinuté tak, aby zabránilo váhovým prírastkom kastrovaných/sterilizovaných mačiek a udržiavalo zdravie ich tráviaceho traktu.
  • Vysoký podiel bielkovín a vlákniny pomáha znižovať riziko nadmerného ukladania tukov.
  • Obsah esenciálnych mastných kyselín v receptúre udržuje správne pH moču (medzi 6,3 a 6,6), pomáha tým chrániť zdravie močového traktu a znižovať riziko tvorby močových kameňov.
  • Tvar a štruktúra granulí pomáhajú predchádzať usadzovaniu zubného povlaku a kameňa.
  • Obsahuje OPTIRENAL, špecifický komplex živín, ktorý pomáha podporovať činnosť obličiek, a antioxidanty spomaľujúce proces starnutia.

KOŽA A SRSŤ: vitamín A, kyselina linolová a zinok pre pružnosť a hydratáciu kože. Esenciálne morské oleje pre rast hustej a lesklej srsti.

TRÁVENIE: vysoký obsah bielkovín a vlákniny a obmedzené množstvo sacharidov pre zmiernenie glukózovej záťaže po jedle a obmedzenie ukladania tuku na bunkovej úrovni.

MOČOVÝ TRAKT: močový trakt je podporovaný komplexom živín OPTIRENAL. Receptúra ​​kontroluje pH moču, udržuje dobrý zdravotný stav močového traktu a znižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kameňov, ktoré je u kastrovaných mačiek vyššia.

IMUNITNÝ SYSTÉM: vysoký obsah kvalitných bielkovín a silné antioxidanty pre podporu tvorby protilátok a ochranu buniek.

Kŕmny návod: uvedené hodnoty odporúčaných denných dávok sú len orientačné. Dennú kŕmnu dávku je potrebné upravovať v závislosti od veku, veľkosti a zdravotnom stave zvieraťa. Pravidelne sledujte hmotnosť svojej mačky a upravujte podľa nej aktuálnu dennú dávku krmiva. Odporúčame pravidelné preventívne veterinárne prehliadky. Mačka musí mať stály prístup k čistej a čerstvej vode. Krmivo uchovávajte v suchom a chladnom prostredí.

Umožnite vašej mačke voľný prístup ku krmivu PRO PLAN po celý deň.

Zloženie: kuracie mäso (16%), kukuričná lepková múčka, ryža (14%), dehydrované hydinové bielkoviny, kukurica, hrachový bielkovinový koncentrát, pšeničná lepková múčka, rastlinná vláknina, králičie mäso (4%), sušené vajcia, živočíšny tuk, rybí tuk, minerálne látky, vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, kvasnice.

Doplnkové látky: vitamín A 35000 mj / kg, vitamín D3 1100 mj / kg, vitamín E 900 IU / kg, vitamín C 160 mg / kg, síran železnatý monohydrát 340 mg / kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg / kg, síran meďnatý pentahydrát 45 mg / kg, síran manganatý monohydrát 45 mg / kg, síran zinočnatý monohydrát 400 mg / kg, seleničitan sodný 0,28 mg / kg.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť (kg) 3 kg
Kategorie krmiv superprémiové
Vek mačky dospelá mačka
Aktivita zvieraťa Normálne
Určenie krmiva kastrované zvieratá
Hypoalergický nie
Gainfree - bez obilnín nie
Príchuť s králičím mäsom