Kvalitné GPS navigácie

Zo širokej ponuky výrobkov z kategórie gps navigácie si u nás na MALL.SK vyberie každý. Užívajte si váš nový prístroj ešte dnes!

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo keď sa vám to bude hodiť.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť za poštovné? Po celom Slovensku máme viac ako 350 výdajných miest.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • AK tovar z kategórie gps navigácie nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb, vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filter najlacnejších či najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. Ľahko si vyberiete ideálneho pomocníka pre prácu a zábavu aj pomocou filtrovania podľa parametrov.

U nás na MALL.SK si môžete vyberať z takmer 1 milióna produktov.

Garmin inReach Mini, Orange
2x

Garmin inReach Mini, Orange

350 €
317,90 €
Doprava zadarmo

Kompaktný satelitný komunikátor a GPS navigácia Garmin inReach Mini s technológiou inReach. Čiernobiely monochromatický podsvietený displej, príjem satelitných signálov GPS, satelitná sieť Iridium, obojstranná komunikácia, medzinárodná záchranná služba GEOS. Odolnosť s krytím IPX7 a vojenským štandardom MIL-STD-810G, na jedno nabitie vydrží 50 hodín pri zaznamenaní polohy každých 10 min, až 20 dní pri zaznamenania polohy každých 30 minút. Pripojenie Bluetooth, interaktívna SOS komunikácia.

Tovar od predajcu MALL
Garmin inReach Mini 2, Flame Red
2x

Garmin inReach Mini 2, Flame Red

399 €
Doprava zadarmo

Kompaktný satelitný komunikátor a GPS navigácia Garmin inReach Mini 2 s technológiou inReach. Čiernobiely transflektívny displej, príjem satelitných signálov GPS, satelitná sieť Irídium, obojstranná komunikácia. Odolnosť s krytím IPX7 a vojenským štandardom MIL-STD-810G, na jedno nabitie vydrží 14 hodín pri zaznamenaní polohy každých 10 min, až 30 dní pri zaznamenaní polohy každých 30 minút. Pripojenie Bluetooth, ANT+, SOS komunikácia, rozhranie USB-C, funkcia TracBack, až 1000 trasových bodov/obľúbených/polôh.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 130 Plus MTB Bundle
1x

Garmin Edge 130 Plus MTB Bundle

272,30 €
254,20 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná GPS navigácia pre cyklistiku. Garmin Edge 130 Plus MTB Bundle prijíma signál GPS, Glonass a Galileo a ponúka mnoho vyspelých funkcií. Vydrží na jedno nabitie až 12 hodín, zobrazuje notifikácia z telefónu, má pokročilé tréningovébezpečnostné funkcie a je vodeodolná s krytím IPX7. Monochromatický nedotykový displej s uhlopriečkou 1,8", bezdrôtové pripojenie Bluetooth a ANT+. Kompatibilné s produktmi radu Varia, Vector, VIRB, s aplikáciou Garmin Connect aj cyklotrenažéry Diadora. Obsahuje MTB držiak, diaľkové ovládanie aj silikónové puzdro.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 530 MTB Bundle
2x

Garmin Edge 530 MTB Bundle

373,50 €
359,90 €
Doprava zadarmo

Výkonná GPS navigácia pre cyklistiku. Garmin Edge 530 MTB Bundle prijíma signál GPS, Glonass a Galileo a ponúka mnoho vyspelých funkcií. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové aj bezpečnostné funkcie a je vodeodolná s krytím IPX7. Farebný nedotykový 2.6 displej, pripojenie Bluetooth, WiFi a ANT+. Kompatibilná s produktmi radu Varia, Vector, VIRB, s aplikáciou Garmin Connect, TrainingPeaks. Stava Live segmenty. V balení držiaky, diaľkové ovládanie, ANT+ snímač rýchlosti, puzdro.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Varia cyklo-radar RTL515
9x

Garmin Varia cyklo-radar RTL515

199 €
189 €
Doprava zadarmo

Ďalšie ponuky od 177,50 €

Cyklistický radar so zadným červeným svetlom. Garmin Varia cyklo-radar RTL515 vydáva vizuálne a zvukové upozornenia na vozidlá približujúce sa zozadu, a to až na vzdialenosť 140 metrov, 65lm, ANT+, Bluetooth, výdrž zabudovanej batérie až 15 hodín v režime denného blikanie alebo až 6 hodín v režime nepretržitého svietenia. Podporuje viacero profilov pre prípady, keď je potrebné znížiť intenzitu osvetlenia. Vodeodolné prevedenie IPX7. Aplikácia Varia App. Súčasťou balenia je montážna sada a nabíjací kábel.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge Explore
1x

Garmin Edge Explore

253,10 €
223,80 €
Doprava zadarmo

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge Explore má 3" dotykový displej a cyklomapy celej Európy s podporou navigovania a trasovania. Je vodeodolná, vydrží na jedno nabitie až 12 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, spozná, keď máte nehodu, a je kompatibilná so širokou škálou ďalších zariadení.

Tovar od predajcu MALL
TomTom GO EXPERT 7"
2x

TomTom GO EXPERT 7"

459 €
444,10 €

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO EXPERT má výkonný reproduktor, dotykový displej s uhlopriečkou 7" a obrazovku v HD rozlíšení. Poskytuje najaktuálnejšie svetové mapy, ktoré aktualizuje cez Wi-Fi, a to až 3× rýchlejšie. Podáva aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, upozorňuje na radary a umožňuje pohodlné navádzanie jazdnými pruhmi a naplánovanie tej najlepšej trasy podľa typu vozidla. Ďalšou výhodou je možnosť hlasového ovládania, vďaka ktorému bude vaša cesta bezpečnejšia. Aplikácia TomTom My Drive, technológia Bluetooth, 3D stavby, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 32GB s 2GB RAM. Súčasťou balenia je držiak Click-and-Drive pre pripevnenie navigácie.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Drive 52 MT
5x

Garmin Drive 52 MT

179,90 €
169,20 €
Doprava zadarmo

Ďalšia ponuka za 135,80 €

Automobilová GPS navigácia s prísavným držiakom. Garmin Drive 52 má dotykový 5“ displej s duálnou orientáciou, prijímač RDS-TMC a mapy Európy s doživotnými aktualizáciami. Upozorní vás na neprehľadné úseky, radary i kempy, zobrazí náhľady križovatiek alebo vám pomôže s radením do pruhov.

Tovar od predajcu MALL
-17%
iGET Predsunutý držiak na riadidlá AC200
4x

iGET Predsunutý držiak na riadidlá AC200

15,60 €
12,90 €

Ďalšia ponuka za 11,60 €

Predsunutú držiak iGET CYCLO AC200 na bicykel pre cyklocomputery iGET a Garmin. Zaisťuje lepší zorný uhol náklodu displeja a bezpečnejšiu jazdu. Čierne prevedenie, ľahká váha, vysokopevnostný materiál.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Camper 1090 MT-D
1x

Garmin Camper 1090 MT-D

772,30 €
Doprava zadarmo

10" GPS navigácia navigácia prispôsobená špeciálne pre karavany. Garmin Camper 1090 MT-D má mapy Európy s doživotnými aktualizáciami, údaje z databází radarov a kempingových databáz ACSI, CamperContact a Trailer's PARK. Výhodou sú podrobné informácie o doprave, počasí a cenách paliva, vstavaný hlasový asistent, Wi-Fi pripojenie pre aktualizáciu máp a technológie Bluetooth pre pohodlné hands-free volanie.

Tovar od predajcu MALL
iGET AC81 Príslušenstvo pre držiak na bicykel
1x

iGET AC81 Príslušenstvo pre držiak na bicykel

13,90 €

Príslušenstvo pre držiak na bicykel iGET CYCLO AC81. Umožňuje inštaláciu držiaka outdoorové kamery a svetlá, čierne prevedenie. V balení 3 úchyty a 3 upevňovacie skrutky.

Tovar od predajcu MALL