Garmin Dezl 580T-D Lifetime Europe45
328,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

5" GPS navigácia pre nákladné automobily a autobusy. Garmin Dezl 580T-D Lifetime Europe45 má mapy Európy s doživotnými aktualizáciami a digitálny príjem dopravných informácií DAB. Upozorní vás na neprehľadné úseky, radary aj body záujmu, pomôže naplánovať prestávky a umožňuje uloženie až 6 profilov vozidiel rôznych parametrov.

MIO MiVue Drive 65 Full Europe LM TRUCK, černá
280,89 € 254 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kvalitní GPS navigace MiVue Drive 65 Full Europe LM Truck od společnosti MIO s integrovanou autokamerou Extreme HD (1296p při 30s/s). Díky dvěma inteligentním funkcím systému ADAS vás zařízení samo upozorní při opuštění jízdního pruhu a bude Vás varovat před nebezpečím čelního střetu. Přístroj je primárně určen pro řidiče kamionů.

MIO Spirit 8670 EU Lifetime Truck
165 € 158,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Automobilová navigace Spirit 8670 EU Lifetime Truck nabízí podrobné mapové podklady celé Evropy (44 zemí) s doživotní aktualizací map zdarma. Tato navigace je určena pro kamionisty a řidiče karavanů. Tato navigace vypočítá trasu dle individuálně zadaných informací o délce, váze, šířce, výšce a váze a typu vozidla.

TomTom GO CAMPER WORLD (EMEA), Connected, Doživotné mapy sveta
439 € 239 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Aktualizácia prostredníctvom Wi-Fi®; Plánovanie trás pre obytné automobily a karavany; Body záujmu pre obytné automobily a karavany; Doživotné svetové mapy; Služby TomTom prostredníctvom vstavanej karty SIM; volanie handsfree

Garmin Camper 660T-D Lifetime Europe45
349,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

6" GPS navigácia pre karavany. Camper 660T-D Lifetime Europe 45 má mapy Európy s doživotnými aktualizáciami a digitálny príjem dopravných informácií DAB. Upozorní vás na neprehľadné úseky, radary aj kempy, informuje o výškovom profile a umožňuje meniť trasu jednoduchým dotykom.

Garmin Camper 660T-D Lifetime Europe45 Bundle
448,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

6 "GPS navigácia pre karavany. Camper 660T-D Lifetime Europe 45 má mapy Európy s doživotnými aktualizáciami a digitálny príjem dopravných informácií DAB. Upozorní vás na neprehľadné úseky, radary aj kempy, informuje o výškovom profile a umožňuje meniť trasu jednoduchým dotykom. Súčasťou balenia je cúvacia kamera.

Garmin Camper 770T-D Lifetime Europe45 Bundle
506,91 € 460,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

6,95" GPS navigácia pre karavany i osobné automobily. Camper 770T-D Lifetime Europe 45 má mapy Európy s doživotnými aktualizáciami, Wi-Fi a prijíma živé dopravné informácie Digital Traffic. Upozorní vás na neprehľadné úseky, radary aj kempy, informuje o výškovom profile a umožňuje meniť trasu jednoduchým dotykom. Súčasťou balenia je cúvacia kamera.

Garmin Camper 770T-D Lifetime Europe45
409,35 € 371,60 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

6,95" GPS navigácia pre karavany i osobné automobily. Camper 770T-D Lifetime Europe 45 má mapy Európy s doživotnými aktualizáciami, Wi-Fi a prijíma živé dopravné informácie Digital Traffic. Upozorní vás na neprehľadné úseky, radary aj kempy, informuje o výškovom profile a umožňuje meniť trasu jednoduchým dotykom.

Garmin DezlCam 785T-D Lifetime Europe45
526,42 € 519 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Veľká 7 "GPS navigácia s DASH kamerou pre nákladné automobily a autobusy. Garmin DezlCam 785T-D má mapy Európy s doživotnými aktualizáciami a umožňuje online príjem živých dopravných informácií. Upozorní vás na neprehľadné úseky, radary aj body záujmu, má vstavanú Wi-Fi a funguje ako Bluetooth hands-free.

Garmin Dezl 780T-D Lifetime Europe45
479 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Veľká 7 "GPS navigácia s napájaným magnetickým držiakom pre nákladné automobily a autobusy. Garmin Dezl 780T-D má mapy Európy s doživotnými aktualizáciami a umožňuje online príjem živých dopravných informácií. Upozorní vás na neprehľadné úseky, radary aj body záujmu, má vstavanú Wi-Fi a funguje ako Bluetooth hands-free.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: