Matrix Styling ový krém na vlasy 3v1 (Cream Paste) 49 ml
7,80 €

Matrix Style Link Play stylingový krém 3 v 1 je multifunkčný prípravok, ktorý sa nanáša ľahko ako krém, vo vlasoch drží ako vosk a tvaruje ako stylingová vlasová pasta. Nelepí a nezanecháva vo vlasoch zvyšky.


Alcina Gél-vosk na vlasy Natura l (Gel Wax) 100 ml
11,80 €

Gél-vosk na vlasy Natura l je určené pre všetky typy vlasov – predovšetkým pre kratšie účesy. Ponúka vášmu účesu prirodzené a flexibilné spevnenie. Zanechá vlasy lesklé a prirodzene hebké.


Alcina Formovacie gél na vlasy Strong (Shaping Gel) 100 ml-30%
11,30 €

7,90 €

Akcia

Formovacie gél na vlasy Strong je určený pre všetky typy vlasov, ktorý poskytuje extra silné spevnenie. Je vhodný aj pre extravagantné účesy, ktoré udržia na svojom mieste naozaj dlho. Dodáva vlasom hodvábny lesk, bez toho aby ich zlepoval či zaťažoval.


Alcina Gél na vlasy Extra Strong (Power Gel) 100 ml-15%
10,60 €

9 €

Akcia

Gél na vlasy Extra Strong je určený pre všetky typy vlasov, ktoré vyžadujú extra silné spevnenie. Gél je vhodný predovšetkým pre extravagantné účesy, kedy oceníte jeho dlhodobé a extrémne silné spevnenie. Nezlepuje vlasy a ľahko sa vyčesáva.


Alcina Gél na vlasy so silnou fixáciou For Men (Ultimate Gel) 100 ml-23%
10,60 €

8,10 €

Akcia

Gél na vlasy so silnou fixáciou For Men od značky Alcina je určený pre všetky typy vlasov. Dodáva im dlhotrvajúci a nekompromisný spevnenie, bez toho aby vlasy zlepoval. Jeho špeciálna štruktúra umožňuje rýchlu a jednoduchú úpravu stylingu. Nezanecháva vo vlasoch stopy a dobre sa vyčesáva.