Protivráskový očný gél ( Anti-Ageing Eye Contour Gel) 30 ml
47,60 €

Protivráskový očný gél je založený na prírodnom olivovom oleji, vypĺňa jemné očné línie a vyživuje pokožku okolo očí. Zlepšuje pružnosť pokožky a tiež podporuje krvný obeh. Zreteľne redukuje vrásky a stimuluje produkciu vlastné hyalurónovej kyseliny, ktorá zmäkčuje jemné línie.


Juvena Očný gél (R & C Lifting Eye Gel) 15 ml
41,10 €
37 €

Akcia

Intenzívna liftingová starostlivosť pre viditeľné vyhladenie, spevnenie a vypnutie pleti okolo očí. Určený pre ženy hľadajúcich liftingový prípravok pre okolie očí, ženy, ktoré chcú rozjasniť a spevniť pleť v oblasti očí. Redukuje drobné linky a vrásky.


Dr. Hauschka Obklady na viečka (Eye Revive) 10 x 5 ml
23 €
20,70 €

Akcia

Upokojujúci obklady na očné viečka Dr. Hauschka napomáhajú odstrániť únavu, podráždenie a pálenie viečok, rovnako tak i opuchy horných a dolných viečok. Zároveň zabraňujú predčasnej tvorbe vrások v okolí očí.


Alcina Očný gél proti opuchom (Eye Gel) 15 ml-30%
21,20 €

14,80 €

Akcia

Prvá pomoc na opuchnuté viečka! Očný gél Alcina zbaví opuchov a zároveň zaistí osvieženie a hydratáciu očnému okoliu. Mimo to tiež zjemňuje prvé mimické vrásky okolo očí.


Le Petit Olivier Rozjasňujúci očný gél Mandľový kvet (Gel Contour) 15 ml
11,20 €

Ľahký, rozjasňujúci očný gél sa stane vašu nepostrádateľnou starostlivosťou. Nielen že zmierňuje opuchy okolo očí a viditeľne redukuje a vyhladzuje vrásky, ale ešte naviac zanechá vaše očné okolie svieže, bez známok únavy. Nezanecháva na pleti lepkavý pocit, čo iste oceníte.


RYOR Očný gél 30 ml
4,20 €

Oční gel je dobře vstřebatelný gel s obsahem extraktů z aloe vera, ze světlíku lékařského a zeleného čaje, který se aplikuje při pocitu unavených očí. Přispívá ke zklidnění unavených očí a při pálení očí např. při dlouhodobé práci u počítače. .