Bioturm Pěna na holení 150ml
9,74 €

Krémová holící pěna pro jemné a důkladné holení za mokra umožňuje holení holicího strojku perfektně klouzat. Vhodná pro normální i vysoce citlivou pokožku, která po holení má sklon k podráždění a pocitu napětí.

Natura Siberica Ledový gel po holení Jak a Yeti 150ml
6,38 €

Ľadový gél je chladivá starostlivosť vo forme gélu na okamžitú pomoc pri podráždenej pokožke, lokálnyom začervenaní a precitlivenosti. Veľmi rýchlo sa vstrebáva a hneď sa púšťa do práce. Chladí, osviežuje, zvlhčuje a upokojuje. Pokožka po holení bude čoskoro zase v kondícii.

Biotique Bio gél po holení - 120 ml-23%
13 € 9,99 €

Gél proti podráždeniu na upokojenie, hydratovanie a ochranu pokožky po holení. Pomáha eliminovať začervenanie, pálenie a vyrážky po holení. Tvári dodáva osviežujúci chladivý pocit.

Biotique Chlorofylový gél na akné a po holení - 50 g
13 € 10,99 €

Nemastný, osviežujúci a antibakteriálny krém je namiešaný z chlorofylu a extraktov z morských rias, aloe vera, a arabskej gumy na stiahnutie pórov, odstránenie škvŕn a uchováva pokožku vyživenú, čistú a bez lúpania sa.

 
Bioturm telový holiaci krém - 100ml
10,95 €

Jemný holiaci krém na mokré holenie. Vhodný na všetky typy pokožky.Krémová konzistencia prípravku umožňuje hladký sklz čepele holiaceho strojčeka. Obsahuje extrakt z BIO aloe vera, ktorý pokožku hydratuje a upokojuje. Aktívne zloženie prípravku regeneruje a vyživuje pokožku.

LOGONA mann pena na holenie BIO ginko a kofeín - 150ml
7,95 €

So sviežou korenistou vôňou vzácnych drevín a bylín. Výživná a extra jemná pena pripraví pokožku na dokonalé holenie. Vysoko kvalitné zloženie v kombinácii so sladkým drievkom chránia pleť pred podráždením a začervenaním.