Alva Gél na holenie pre mužov Sensitiv For Him 75 ml
7,80 €

Jeho jedinečnosť spočíva v neodolateľne hebkej pene, ktorá dovoľuje žiletke jemne kĺzať po pokožke, bez toho aby ju zbytočne podráždila. Pšeničné proteíny a alantoín chránia citlivú pleť pred vysúšaním a ošetrujú už počas holenia. Neobsahuje agresívne lauryl sulfát.


Clinique Krém na holenie Men (Cream Shave) 125 ml
17,10 €

Krém na holenie Clinique Men je určený pre citlivú pleť, o ktorú sa stará a zmierňuje podráždenie pri holení. Dodáva pleti potrebnú hydratáciu a navyše fúzy zmäkčuje. S týmto krémom už nič nebráni vášmu hladkému oholenie!.


Nivea Gél na holenie Deep (Shaving gel) 200 ml
3,70 €

Holenie už konečne nebude najväčším trápením dňa. Gél na holenie Deep zmäkčuje fúzy, zaisťuje ľahký sklz holiaceho strojčeka a chráni pokožku pred ostrím žiletky. Špeciálne zloženie pleť čistí a zanecháva ju rozjasnenú a hladkú. Konečne oholenie podľa vašich predstáv.


Nivea Gél na holenie Original 200 ml
3,40 €

Špeciálny krémový gél pre mužov s normálnou alebo suchou pleťou, s obsahom aloe vera a vitamínov hydratuje pleť už počas holenia a predchádza jej vysušovaniu a pocitu napnutej pleti po holení. .


Nivea Gél na holenie Sensitive 200 ml
3,70 €

Šetrné holenie pre citlivú pleť. Pre mužov, ktorí chcú bojovať proti podráždeniu, začervenaniu a pálenie pokožky po holení. .


Nivea Pena na holenie pre mužov Deep (Smooth Shave) 200 ml
3 €

Chráňte svoju tvár proti poraneniu pri holení. Zvoľte penu s obsahom čierneho uhlia, ktoré vyčistia pleť, pripraví fúzy na holenie a zároveň zaistí ľahký sklz holiaceho strojčeka. Spoľahnite sa na penu pôsobiace ako ochranný štít pred čepieľkami žiletky. .


Nivea Pena na holenie Protect & Care 200 ml
3,10 €

Špeciálna krémová pena pre mužov s normálnou alebo suchou pleťou, poskytuje pokrokové holenie s technológiou Ultra Glide pre hladko oholenú a hydratovanú pleť bez pocitu napnutia. .


Nivea Pena na holenie Sensitive Cooling 200 ml
3 €

Bojujete s podráždením a začervenaním tváre pri holení? Siahnite po pene na holenie bez obsahu alkoholu, ktorá je vhodná pre citlivú pleť a navyše dodáva príjemný chladivý pocit.


Nivea Pena na holenie Silver Protect 200 ml
3 €

Pena na holenie pre mužov, ktorí chcú dôkladné oholenie a antibakteriálnu ochranu pleti v prípade poranenia holiacim strojčekom. Výsledkom je hladko oholená pleť.


Nuxe Gél na holenie Men (Anti-Irritation Shaving Gel) 150 ml
9,60 €

Gél na holenie Nuxe Vám prinesie vysoko komfortný zážitok z holenia. Vďaka výživným zložkám prispieva k regenerácii a ochrane pleti, účinne zabraňuje nepríjemným prejavom, ktoré vznikajú pri holení a zanecháva pleť hebkú a skľudnenú.


Percy Nobleman Krém na holenie (Shaving Cream) 175 ml
18,60 €

Pánsky krém na holenie v originálnom štýlovom dizajne je špeciálne navrhnutý pre hladké oholenie. Po kontakte s vodou sa premieňa v krémovú penu, vďaka ktorej brit hladko kĺže po pokožke.


Proraso Krém na holenie s cyprom a vetiverom Cypress & Vetyver (Shaving Cream) 275 ml
17,50 €

Novinka

Krém na holenie s cyprom a vetiverom v kompaktnom balení. Vďaka kvalitnému prírodnému zloženiu s upokojujúcim eukalyptovým olejom a zvlhčujúcim glycerínom poslúži k vytvoreniu peny najvyššej kvality a tým aj k najlepšiemu oholenie. Mužná vôňa cyprusu a vetiveru je potom už len drobným bonusom.


Proraso Krém na holenie s drevom a korením Wood & Spice (Shaving Cream) 275 ml
17,50 €

Novinka

Krém na holenie s drevom a korením v kompaktnom balení je určený pre všetky typy pokožky. Vďaka kvalitnému prírodnému zloženiu s upokojujúcim eukalyptovým olejom a zvlhčujúcim glycerínom poslúži k vytvoreniu peny najvyššej kvality a tým aj k najlepšiemu oholenie. Vonia po dreve a korenia. .