Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie Gély a spreje na poranenie. Zaobstarajte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľate sa? Tovar z kategórie Gély a spreje na poranenie doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Platiť môžete online, na dobierku alebo s MALL Pay (platba až za 30 dní).
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Prezrite si najnovší tovar zo sekcie Gély a spreje na poranenie alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Upresniť parametre
Lovely Lovers Gél na spevnenie poprsia 150ml Lovely Lovers Gél na spevnenie poprsia 150ml
Lovely Lovers Gél na spevnenie poprsia 150ml

Gel na spevnenie a zväčšenie poprsia s pusch-up efektom. Ideálny na povädnuté a ovisnuté poprsie napr. po pôrode. Patentované zloženie Pearl&Voluplus.

môžete mať 04.10 - 05.10

Vermione Balíček na popáleniny Lovely Lovers Gél na spevnenie poprsia 150ml
Vermione Balíček na popáleniny

Vermione Gel 50 ml + Vermione Strong 50 ml. Gél je vhodný na mokvajúce zranenia, ktoré je nutné gélom vysušovať, napríklad popáleniny.

môžete mať 05.10 - 06.10

Vermione Balíček na popáleniny XL Lovely Lovers Gél na spevnenie poprsia 150ml
Vermione Balíček na popáleniny XL

Vermione Gel 50 ml + Vermione Strong 150 ml Gél je vhodný na mokvajúce zranenia. Vermione Strong je účinný v širokom spektre kožných ochorení pri všetkých kožných problémoch, vyžadujúce rýchle a efektívne hojenie kožného tkaniva.

môžete mať 05.10 - 06.10

Fytopharma Folsalvin - spray pre starostlivosť o ústnu dutinu Fytopharma Folsalvin - spray pre starostlivosť o ústnu dutinu
Fytopharma Folsalvin - spray pre starostlivosť o ústnu dutinu

Spray pre starostlivosť o ústnu dutinu, 30 ml. Slúži na starostlivosť o ústnu dutinu pri zápalových stavoch sliznice ústnej dutiny, ďasien, hltana a ako ústny dezodorant.

môžete mať 04.10 - 05.10

Argital Krém s arnikou a zeleným ílom 50 ml Fytopharma Folsalvin - spray pre starostlivosť o ústnu dutinu
Argital Krém s arnikou a zeleným ílom 50 ml

Krém s arnikou a zeleným ílom je vhodný na pokožku náchylnú k vyrážkam a modrinám. Obsahuje levanduľu, medovku, prírodný vitamín E a kyselinu mliečnu.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Hansaplast Sprej na rany 50 ml Fytopharma Folsalvin - spray pre starostlivosť o ústnu dutinu
Hansaplast Sprej na rany 50 ml

Sprej na rany je vhodný pre antiseptické čistenie akútnych poranení napríklad rezných rán, odrenín, popálenín 1. stupňa a drobnejších popálenín 2. stupňa a otvorených pľuzgierov. Je možné používať aj na chronické poranenia a ako pooperačnú starostlivosť o rany podľa pokynov vášho lekára.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Simply you Naranyl sprej 50 ml Herbonia Výhodný balíček Šport a Regenerácia, Varianta: Konopný Olej, 1000 mg CBD, (10%), 10 ml + Konopná mast + Konopný gél proti bolesti s chladícim účinkem
Simply you Naranyl sprej 50 ml

Naranyl sprej je zdravotnícky prostriedok na ošetrenie poranenej kože bez štiepania a pálenia. Sprej vytvorením ochranného filmu udržuje ranu mikrobiálne čistú, stimuluje fyziologické procesy hojenia, ranu vysušuje a urýchľuje jej zacelenie.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Simply you Naranyl gel 15 g Herbonia Výhodný balíček Šport a Regenerácia, Varianta: Konopný Olej, 1% THC, 10% CBD, 10 ml + Konopná mast + Konopný gél proti bolesti s chladícim účinkem
Simply you Naranyl gel 15 g

Naranyl gél je zdravotnícky prostriedok na ošetrenie poranenej kože bez štiepania a pálenia. Naranyl gél vytvorením ochranného filmu udržuje ranu mikrobiálne čistú, stimuluje fyziologické procesy hojenia, obmedzuje zápal, ranu vysušuje a urýchľuje jej zacelenie, minimalizuje tvorbu jaziev.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis