Greatstore Chladič motorového oleja pre Opel

Greatstore Chladič motorového oleja pre Opel

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Tento kvalitný chladič motorového oleja predstavuje najlepšiu náhradu za starý chladič vo vašom vozidle. Súčiastka sa jednoducho inštaluje a je kompatibilná s rôznymi modelmi automobilov. Podľa čísla OE si, prosím, skontrolujte, či je táto súčiastka kompatibilná s vaším automobilom. Bohužiaľ vám ned Celý popis
50 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Skladom u partnera 5+ kusov

8.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059608070

Popis

Tento kvalitný chladič motorového oleja predstavuje najlepšiu náhradu za starý chladič vo vašom vozidle. Súčiastka sa jednoducho inštaluje a je kompatibilná s rôznymi modelmi automobilov. Podľa čísla OE si, prosím, skontrolujte, či je táto súčiastka kompatibilná s vaším automobilom. Bohužiaľ vám nedokážeme poskytnúť kompletný zoznam kompatibilných modelov/typov automobilov.

Prosím, berte na vedomie, že návod k inštalácii nie je súčasťou balenia, preto je dôležité, aby ste mali dostatočné skúsenosti s montážou tejto súčiastky alebo sa obrátili na niekoho, kto vám ich môže sprostredkovať. Tiež vám odporúčame, aby ste si vopred skontrolovali pôvodný chladič motorového oleja a uistili sa, že tento výrobok je s vašim automobilom plne kompatibilný.

  • Rozmery: 605 × 378 × 34 mm (D x Š x V)
  • Čistá hmotnosť: 3,45 kg
  • Materiál: Hliníkové jadro + plastová nádrž
  • S 2 radmi trúbok
  • Kompatibilné s automobilmi Opel
  • Číslo OE: 1300189