Logitech Gamepad F710 (940-000145)

Logitech Gamepad F710 (940-000145)

Výpredaj
Ovládač Logitech Gamepad F710 je moderný bezdrôtový ovládač, vyrobený pre hráčov počítačových hier, ktorí hľadajú štýl konzolového ovládača. Ovládanie je tak veľmi jednoduché a intuitívne. XInput, DirectInput, dva analogové joysticky, pokročilý D-Pad, vibrácia a kábel dlhý 1,8m. Napájanie zaisťujú dve batérie typu AA. Ponorte sa do sveta konzolového ovládania. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
59,96 €
Vrátane RP a DPH
24,30 €
-59%
Tovar od predajcu MALL
Platí do 31.7.2022 alebo do vypredania

Už sa nepredáva

Kód: 581382

Popis

Klúčové vlastnosti:

Zapojte a zabudnite

Zbavte sa kábla a vychutnajte si slobodu – hranie bez káblov. Stačí vložiť nanoprijímač do portu USB a získate rýchly prenos dát na frekvencii 2,4 GHz s prakticky žiadnymi prieťahmi, výpadkami či rušením.

Hra, ktorú pocítíte

Objavte novú úroveň spätnej odozvy, vďaka ktorej ucítite každý úder, náraz a explóziu v hrách, ktoré vibračnú odozvu podporujú. Pre režim DirectInput je vyžadovaná inštalácia softvéru.

Hrajte hity aj klasiku

Hrajte prostredníctvom portov konzoly s ovládačom v ich prirodzenom štýle, alebo si osvojte uvoľnenejšiu pozíciu pri hraní PC hier. Vďaka portom XInput/DirectInput – dvom najbežnejším štandardom pripojenia – možno gamepad F710 ľahko nainštalovať a používať vo vašich obľúbených hrách.

Rozbehnite to s D-padom

Bežné ovládače D-pad sú usadené na jedinom stredovom bode, čo môže spôsobovať nepresné ovládanie. Náš D-pad je vybavený štyrmi individuálnymi spínačmi, čo prináša citlivejšiu hmatovú odozvu.

Hrajte na vašom televízore

Spárujte gamepad F710 s režimom Big Picture a prechádzajte službou Steam, surfujte po internete, hrajte hry a veľa ďalšieho z pohodlia vášho gauča. Preneste celú svoju kolekciu hier služby Steam do obývacej izby, vezmite gamepad F710, pohodlne sa usaďte a bavte sa.

Vezmite a hrajte

Vaše inštinkty navedú vaše ruky na známe rozvrhnutie, a vy tak budete môcť hrať bez obmedzení behom okamihu. Gamepad F710, stvorený pre ovládanie podobné tomu ako pri konzole a inovovaný z tradičného prevedenia, vám padne ako uliaty.

Podrobná špecifikácia:

Vlastnosti:
  • Jednoduchá inštalácia a používanie
  • Pohodlný úchop
Rozhranie:
  • USB
Systémové požiadavky:
  • Windows® 8, Windows 7 alebo Windows Vista®
  • Pripojenie k internetu pre stiahnutie voliteľného softvéru
Obsah balenia:
  • Gamepad
  • Nenáročný nanoprijímač
  • 2 batérie veľkosti AA
  • Predlžovací kábel prijímača
Užívateľská dokumentácia
P/N:
  • 940–000145

Užitočné odkazy: